bugün

insanlara, yaşam olan heryerin aslında birer tuvalet olabileceği düşüncesini empoze etmeye yararlar.
iyi manada hiçbir işe yaramazlar.
Ne çok seviyolar göstermeyi.. bugün biri aveanın orta yerine pisliyordu.. iğrençler ya..
Bir boka yaramazlar. Evrene katkıları; verdikleri karbondioksit ile bitkilerin soluması, ölünce de gübre olmaktan öteye gitmez.
insanı ırkçı yapmaya yararlar.

abi gerçekten. yahu hümanist olmaya çalışıyorum ama böyle olaylar karşısında ne diyeceğimi bilemiyorum. bir değil, iki değil. insanın biraz kendine saygısı olur.

nasıl bir hayat tarzı lan bu?!
istihbarat.
Terbiyem el vermedi
https://twitter.com/napim...status/939875748948729857
kendi tabirleri ile hırsızlık

osmanlı döneminde cellatlık, ayıcılık.

bana sorarsan

nereye gitse oranın içine sıçmak

artı 20 liraya tak tak.
Uyuşturucu
Hırsızlık
Kadın satma
Ortalık yere sıçma
Sabah akşam tavuk yeme.

Hayatları bu döngüde sürer. Araç altına çocuk itip kan parası da isterler ekleyelim.
Sevmedikleri bir çingene ırkı oldukları için Sözde hümanistlerin sözde olduğunu gösterir bize.
(bkz: insansı maymun)
sıçarak tepki göstermeye yararlar bunu hepimiz biliyoruz ama benim anlamadığım istedikleri anda nasıl sıçabildikleri. nasıl oluyor da tepesi atınca sıçıveriyor anlamıyorum.
(bkz: Toplama takım)
cono kızlar olmasa adanada tecavüz vakaları nasıl artardı sen bilin mi? karagümrüğe gelen adanalı erkek ya torbacı ya fuhuş içinde amk. iyi ki mekanımıza bakan bir çete var yoksa bu itler burayıda adana yapardı.