1. 1.
  akıl almaz bir pc strategy oyunu olcak,zaten tales of valor benim için bir yaşam tarzıydı,hayatımın en zevkli dakikaları multiplayer la oynadığım zamanlarıdır,

  oyunun konusu alman ve ruslar arasındaki 2.dünya savaşı olacaktır,yeni killstreaklar vs bizi bekliyor,ayrıca tales of valor da kullanılan grafik motorunun bir üst verisyonu kullanılcak ama bence pek bi görüntü farklılığı olmucak,resimlerine baktığımda sadece gölge ve ışık efektleri düzeltmiş gibime geldi,yoksa company of heroes'ün görüntü kaliteside süperdir...
  2 ... pawn
 2. 2.
  thq'nun 2013 te çıkaracağı, efsane serinin devamı. teaser trailer ı yayınlanmış: http://www.gameinformer.c...oes-2-teaser-trailer.aspx
  1 ... asharkinthewater
 3. 3.
  ilk arayüz resimlerine bakarsak grafiklerde ve renklerde geliştirmeler yapılan oyun.
  ... paletlisuvari
 4. 4.
  ilk oyunu oldukça etkileyici bir atmosfere sahipti.özellikle gerçekçilik üst seviyede idi. age of empires'ten sonra zevk alarak oynadığım tek strateji oyunudur.
  1 ... ucan hamam bocegi
 5. 5.
  grafikleri hariç her şeyi güzel olan oyun.insan azcık uğraşır amk grafiklere o ne oyuncak gibi.
  ... saw07
 6. 6.
  çok güzel bir strateji oyunu olmasına rağmen, sözlükte pek ilgi görmemiş bir oyun.gerçekten satranç hamleleri gibi geçiyor .

  yapacağını her hareket önemli.özellikle ilk 20 dakika düşmanı baskı altına almak önemli.bir kere geriye çekildiniz mi savaşı kazanma şansınız düşük.
  2v2
  3v3

  oyunlarında rakibinizle iyi anlaşmanız gerekir.karşı düşman tankları çok kullanıyorsa , mayın,panzer birlikler önemli.

  ve bu oyunda vur-kaç taktiği çok zarar veriyor.fazla birlik ile gelen düşmanı 1 sniper ve mayın döşeyen birliklerle bayağı zayiat verdirebilirsiniz.

  oyunu bilmeyenler için anlatayım.her çeşit askeri birlik var.

  grafiklere gelirsek, tüm ayarları en üst seviyeye getirirsek, klasik bir fps oyunu grafiklerine geliyor oyun.ben bu kadar grafiği iyi olan strateji oyunu görmedim daha..sesler 10 üzerinden 10 alır benden.savaş ambiyansını bire bir yaşatıyor.

  fizik kurallarını da çok güzel işlemişler.bomba düşen bir yola askerleriniz siper alıp avantaj sağlıyabiliyor.yada tankın arkasından giden askerler mermilerden etkilenmiyor..

  Neyse oyunu hiç oynamayanlar şunu izleyerek fikir sahibi olabilir.multiplayer karşılaşması.

  https://www.youtube.com/watch?v=pz-p57nlOvw+
  1 ... theagent
 7. 7.
  men of war'dan sonra cok kasabiliyor alışmak.
  ... imacivilengineer
 8. 8.
  amını siktiğim oyunu. ingilizleri ve amerikanları aşırı abartmışlardır. bir tane tiger'ın çeyrek canı gidiyor ingilizin sikik tankı saldırdığında. bu son güncellemeler mahvetti.
  2 ... ibrahim abi
 9. 9.
  3 sherman tankının tiger tankımı patlamasıyla bilgisayara kafa attıran oyun.yapacağınız güncellemeyi sikeyim.
  3 ... saw07
 10. 10.
  commandos'un yokluğunda iyi giden oyundu.
  ... dranzer