bugün

ismini dikkate alırsak "kendisine fısıldayan" adam olmaktadır.
ŞÜPHESiZ ATATÜRKÇÜ GÖRÜNEN YAZARDIR.
Nickinin hakkını veriyor çomarları kudurtuyor.
kalemi kuvvetli kaliteli bir yazar entrylerini severek takip ediyorum comar kudurtmada üstüne yoktur.
şahsımı damat feritçilikle suçlayan bir türk düşmanı. yunan nasıl lozan üzerinden türkiye'yi tehdit ediyorsa bu şahıs da aynı şekilde türk devletini aşağılamakta beis görmüyor. provokasyonlarınız canlara yetti artık.
Alacaksın bunun kafasını vuracaksın tezgaha.

Öyle bir yazarımsı.
bugüne kadar kendisine en ufak küfür hakaret etmediğim halde tengir hesabından yazmaya cesaret edemiyor feyk hesabın arkasına sığınarak küfür ediyor..
azılı bir çomar düşmanı.

çomaravirüs ün çaresini bulacak adam.
Bu yazar hep din ve imanla ilgili saçma sapan yazılar yazıp milletin kutsallarına ve değerlerine laf atıp duruyor. Ne zaman görsem hep bir algı operasyonu ve halkı kin nefrete alet ediyor. Çok istiyorsan kendini dağa taşa vur izole et. Bu ülkede camilerde susmayacak, kiliselerde susmayacak, havralarda susmayacak. Şimdi uza.
Adı lazım değil baş harfi r.
Tengir ben deşifre oldum, siz kaçıp kurtarın kendinizi.
Üstteki kuruyemişçi herhalde. Karışık düğün kuruyemişi yapmış.
Çınarlara fısıldayan adam ,dinsiz kitapsız gavur ,orus bu Rus cocugu, Kemalist vesayet ,rall ,yall, telefoncu Ekrem , tengir budun,deveci, gaddar Rick , bunların hepsi bir kişi .
ona buna ayar verme derdine giren ayar verim derken durduk yere ayar yiyen yazar.

sana bi abi nasihati elalem elalemi iyi öpermiş sanal alemde kimseye yalakalık yapma benim eleştiri yaptığım kişinin sesi çıkmıyor sen neden kaşınıyorsun bre cahil.
güncel Önemli Başlıklar