1. ?.
  pek muhterem kazım kanat' ın son bombasi.

  doktorların altı ay ömür biçtiği kazım abimizin bodrum kıyılarında teknesi ile güneşlenirken başına güneş geçmesi sonucunda söylediği düşünülen laf. belki de haklı çıkar. yok çıkmazsa; lincoln, kazım *' dan iyi bir performans sergilerse "ben eleştirdim, gaz verdim" der, hakan şükür' ün malta' ya 4 attığında söylediği zaman gibi.
  7 -8 ... oumar
 2. ?.
  ilk görüldüğünde, bilgisayar başında içten bir kahkaha koparılmasına sebebiyet veren, aradan biraz zaman geçtiğinde, topun sahada oynandığının hatırlanmasıyla yerini derin düşüncelere ve temkine bırakan, yine de galatasaray düşmanı bir yazarın iddiası. ciddiye almayın, kendinizi yormayın, açın televizyonu hazırlık maçları başlayınca, lincoln' un çalımlarını, alex' in asistlerini, mehmet yozgatlı' nın kanat bindirmelerini izleyin. futbolun zevkine varıp, provokatörleri boşverin.
  (bkz: bildiğin kazım kanat)
  (bkz: bildiğin meriç tunca)
  (bkz: boşver)
  6 -2 ... legend of the stranger
 3. ?.
  "asmak kazım kesmek kazım colin i colin i kesmek kazım" denir buna turgay şeren diliyle..
  1 -1 ... martyns
 4. ?.
  uzaktan bakınca deivid'i andıran * bir oyuncu ile atmaktan çok attırmayı seven takımın yeni 10 numarası olabilecek bir oyuncuyu karşılaştırma girişimi.

  farklı mevkilerde oynaması beklenen iki oyuncuyu karşılaştırma niyedir anlamıyorum. karşılaştıracaksan alex ile lincoln i karşılaştır. adaşınla nobreyi falan karşılaştır.

  ama geçmişte çok eleştirdiğim kazım ağabeyi daha fazla eleştirmeyeceğim ve tüm dediklerine saygı duyacağım.
  2 -1 ... hipernova
 5. ?.
  dogru onermedir.
  1 -14 ... 4bucuktan5bucuk
 6. 1.
  belki de haklı olabilir. çünkü onun ismi cassio de souza soares lincoln ise lakabı. buna göre lincoln u araba ismi olarak kolin le kıyaslarsak yine lincoln yidir be çünkü colin kazım diye bir marka yok ha ilerde fenerbahçe veya beşiktaş ı yapar böyle bi marka araba satışa çıkarsa o zaman lincoln mu yoksa mercedes mi yoksa colin kazım mı iyi görürüz.
  5 -3 ... saxophone
 7. 2.
  Kanatlı * kazımın son adet dönemini atlattıktan sonra menapoza gimesi nedeni ile yaptığı açıklamadır. Menapoza girmiştir anlayış göstermek gerekir.
  1 ... frost
 8. 3.
  fener sempatizanı bir bjkli birinin yaptığı yorum işte, ahmet çakar yakalarsa bu lafları yedirtir.
  1 -1 ... elekut
 9. 4.
  kazım kanat'ın kedi olalı fare tutmasıdır, colin kazım gibi genç ve gelecek vaad eden bir futbolcuyla lincoln gibi takımı şampiyonluğa giderken beş maç ceza alarak takımını yakan bir futbolcuyu kıyaslamak bile abesle iştigaldir...

  lincoln isimli güzide şahsiyet marcelinho gibi bundesliga'da parladıkça parlamış ama ülkemizde de aynı hızla sönmüştür, bir de lincoln isimli topçuyla, roberto carlos gibi bir dünya yıldızını kıyaslayanlar vardır ki, onlara tek sözüm allah akıl fikir versindir...

  netice itibariyle, "ribery anelka'nın bonusu" diyen ünlü düşünür ömer çavuşoğlu'nun düştüğü trajik duruma düşmek istemeyen kazım bey amcamız gerçekleri tüm çıplaklığıyla yazarak bizleri bir kez daha aydınlatmıştır, kendisine en derin saygı sevgi dileklerimi sunmayı, şahsım ve saz arkadaşlarım adına insanlık vazifesi olarak görmekteyim...

  galatasaraylı arkadaşlar gücenip darılmasınlar, hepsini çok severim ama maalesef acı gerçek bu...
  1 -8 ... ismini vermek istemeyen yazar
 10. 5.
  (#1767160)
  (#1830545)
  çelişki yaratan açıklamadır.
  3 ... legend of the stranger