bugün

içimdeki müteşebbisi sürekli dürtüklüyor. açıcam o cafeyi bigün.

bu da burda dursun. *
https://www.uludagsozluk.com/e/31334729/

bu entrye - hoop biz neyiz? tepkisi veren sözlüğün istisnalarından.
Yakbisigara olmasa kıymetini bilen yoktur...

Sağolsun , varolsun...
(bkz: o gemi bir gün gelecek)

(bkz: ismail abi).
bir teoman sarkisini hatirlatir.
Seri artı oy veren bir insan sağolsun varolsun ancak 2013'teki entryleri bulup artılamak büyük azim gemi gerçekten büyük azim tebrik ediyorum.*
Hoş sohbet (evet cıp cıp cıp mesajlaşıyoruz), yedinci nesil yazarımızdır.

Daim olsun efendim.
Senelerdir sağa sola laf sokmasıyla bilinen bir insanım, henüz böyle bir şeyi ben bile yapamadım: (#31519013)

elleri dert görmesin.
hiç tarzı olmadığı halde gönderdiğim parçaları sabırla dinler ve sever. ayrıca bir insanın sahip olabileceği en güzel insanlardandır kendisi. sitem etmiş bana, bende tanışmamıza vesile olan parçayla bitireyim dedim. https://youtu.be/nLg0hAqjUAI
Beni dişi sanan yazarların arasına katılmış yazarlardan biri. iyi biri, karşısındakini dinliyor, kanallar açık, sabit fikirli değil. Arada iyi yazıları da var. Takibe alsam mı bilemedim. Arada aradığım kadınlarla ilgili yazarak adam olduğumu gösterme tavsiyesi de güldürüdü. Sözlük bak böylelerini bile nasıl tavsiyeler verecek hale getiriyorsun ehuehuehu.
Evet...

ismail abinin gemisi ile Zülfü Livaneli 'nin şarkısı tadındadır...
(ses:#2282)
arada beni oylayan olgun ve güzel nick sahibi bir yazar, galiba adanalıydı.
güzel oluyor yemekleri falan, bir yemeğe çağırmadı daha bekliyorum.
Acaba nereye gidiyor diye merak uyandıran gemidir.

Edit : Hassiktir usermiş.
https://www.youtube.com/watch?v=92pkp2gX7hc

yakala.*
mutlu yıllar dilediğim doğum günü çocuğu. sağlıklı mutlu bir ömür dilerim canım arkadaşım..

iyi ki doğdun.
Doğum günü çocuğuymuş. Nice mutlu senelere. Sağlıkla yaşasın.
doğum günü kutlu olsun yazarıdır.
Doğum günü kutlu olsun nice yaşları olsun.kendisini severiz arada şımartır kıymet bilir.bu yüzden ben de şımarıp artırıyorum okulu bir sene daha uzatırsam sırf bu sebeple bana el uzatması gerekecek hakiki adanalı yazar.
hani siz gidersiniz ya da başınız dara düşmüştür. arkanızdan gerçekten üzülen sadece bir iki kişi vardır. fazla söze gerek yok benim için onlardan biri.

günaydın.*
şu an küçük çaplı bir deprem yaşıyor ahah. geçmiş olsun. *
bence bu yazarın karikatür arşivi var.

her birinde ayrı güldürüyor.

iyi yazmalar efenim.
Zall denen bu sitenin sahibinin Twitter adresinde atatürkçüler için kemo tabirini kullanmasını ve bu ülkenin kurucu değerlerini aşağılayıcı cümlelerini görerek sitedeki üyeliğimi sonlandırıyorum...

Böyle bir insanın sitesine katkımız olması bizim kendi karakterimize,duruşumuza hakaret olur...

Eyvallah...
kendince haklı sebeplerden hesabını kapatmış dost yazar. okuyorsa unutulmayacağını, burda onu seven biri olduğunu bilmesini isterim.
Atatürkçülüğü ve solu çok güzel özümsemiş, aydın ve değerli bir yazar.
Haklı olarak Bu ortamda yazmaya devam edemeyeceğini belirterek gitti.
Zall'ın hakaretinden sonra biz de cok durmayacağız zaten.
Yolu açık olsun.