1. 1.
  insanları tanımadan, fikirlerini öğrenmeden, nasıl bir kişilikte olduğunu bilmeden, babasının ölümü üzerine gittiği bir kaç psikiyatri doktor sayesinde bilgili olduğunu sanan, bir psikiyatri doktor edasıyla insanları yargılayan, önceki yazdığı entrylerden ve gizleme gereği duyup sildiği entrylerinden ötürü kendisinin iki kelimeyi bir araya getiremeyip sizi moderasyonlara şikayet eden, ve en komiği de sizi moderasyonlara şikayet ettiği gibi sizin de kendisini moderasyonlara şikayet etti sanan, bipolar bozukluk hastalığı bulunan, riyakar, çıkarcı, ukala, kendisini beğenmiş, ruhunda narsistlik bulunan bir yazar. kendisi babasının ölümü üzerine panik atak hastalığı olduğunu söylüyor ama bence kendisinde bipolar bozukluk var.

  kişilik bozukluğuna psikolojik rahatsızlığa gelecek olursak; zaten bir takım insanların kendi sınıflarında görmedikleri veya farklı gördükleri insanlara, popüler kültür de etiketleme yoludur karşısındaki insana kişilik bozukluğu tanısı konması. kişilik denilen kavram salt haliyle bile çok çeşitlilik gösterir zaten, size ters olması bozuk olduğu anlamına gelmez. garipsediğiniz o insanlar sizin yaşam tarzınızı reddetmiş insanlar olabilir, herkes aynı olmak zorunda değil o zaman bu sözde yazar'a göre sözlüğün %70'i kişilik bozukluğuna mahkum. insan karşısındaki insanla konuşmadan, karşısındaki insanı tanıyamaz, tıpkı ilgili yazarın beni tanımadığı, benim hemen insanlara zarar vereceğimden şüphelendiği gibi. keşke insanların entrylerin'den saçma sapan çıkarımlar yapıp karşındaki insana şahsını ilgilendirmeyen mesaj atmak yerine, insanları konuşarak tanısa. inanın böylesi daha güzel olur. keşke ilgili sözde yazar gibi insan karşısındaki insana bir şeyler söylemeden önce, kendisine bir baksa aslında problemler başlamadan biter.

  bipolar hastalığı olan ama farkında olmayan bu yazarın entrylerine bakılınca, kendisinin entry'lerinde bir kaç cümle de aslında nasıl bir karakter de olduğunu görebiliriz, ki bu sadece 35 entry'den bir kaçı. bir de 500 küsür entry'li bir yazar olsa neler bulur neler okur, kendisi hakkında o zaman daha detaylı bir tanı koyarız. zaten ilgili yazarın daha önce de sözlükte hesabı varmış, #40725036 allah bilir onda da neler yazıyordur neler. cok gozde annecim nickiyle masum cici bir kız ayaklarına devam.***

  gelelim entrylerine.
  #40833318 eğer bir işi varsa bir yerde çalışıyorsa, iş yerinde nasıl bir çalışma ortamı vardır, iş ortamın da hiç mi yakışıklı erkek yok da sözlükte erkek arıyor. hadi onu geçtim hiç mi arkadaş çevresi yok bu yazarın. hiç mi bir çevresi yok. bu nasıl bir erkek arayışıdır. bu nasıl bir yokluk. bir de kendisinin kararmış, kokmuş, içine o kadar insan girip içine spermlerini salyalarını bırakmış vajinasına bakmadan, yakışıklılı erkek'den bahsediyor. inanılır gibi değil.:)

  #40824219 bir insan nasıl bu kadar cinsellikle kafayı yiyebilir hadi sildiği https://i.hizliresim.com/0Rmoa8.png entry'sinde fuck buddy'leri olmuş olabilir, ama bir insan nasıl bu kadar doyumsuz, nasıl bu kadar seksle kafayı yemiş olabilir. kadın resmen gelin beni sevin diyor. sekse bu kadar aç, düşünün. zaten önceki sildiği fuck buddy entrysinde nasıl bir karakter de kadın olduğunu anlayabilirsiniz, işte böyle kadınlar ileri de bir de anne olacak. kişi annesinde ne görürse annesini örnek alırmış'a güzel bir örnek.

  #40678081 bir insan aşk-ı memnu dizinde nasıl bihter olmak isteyebilir, ki dizi de o kadar edepli namuslu karakterler varken, hadi diziyi geçtim çevren de annen hariç hiç mi bilgili kültürlü edepli namuslu kadın yok. demek ki ablamızın elinde imkan olsa, eline fırsat geçse şeyma subaşı olma yolunda emin adımlarla ilerleyecek. belki şeyma subaşını geçecek. bilemeyiz belki evli bir erkekle ilişki de yaşıyor, ben fuck buddy yaşayan kadınlardan her şeyi beklerim arkadaş.

  #40826845 https://i.hizliresim.com/0Rmoa8.png (kendisiyle tartışma sonucu utanıp sildiği entrysi)
  geçmiş geleceğin aynasıdır. bir kadın düşünün geçmişinde bir sürü sevgilileri olsun, ve akabinde hayatında birisinin olmadığı zamanlar da bir sürü fuck buddy'leri olsun. sorarım size siz böyle ucuz bir kadınla, kadınlarla evlenmek ister misiniz. böyle bir sürü sevgilileri ve fuck buddy'leri olan bir kadının çocuğunuza anne olmasını ister misiniz. kendisinin dediği gibi zaten birisine bağlanmak da zor geliyor değil mi. bu tür kadınlardan ne derece anne ve güzel bir eş olur, böyle kadınlara nasıl güvenebilirsiniz. resmen geçmişinde onun bunun erkeklerinin masasında meze olmuş bir kadın. eminim escort ve bar da çalışan konsomatrislerin bile hayatından bu kadar erkek geçmemiştir. bir de fuck budyy'sine aşık oluyor. rezilleğe gel. *

  bir insan geçmişte yaşadığı şeyleri neden sosyal medya'ya yazar ki, hadi yazdı diyelim neden siler, sonuçta hepimiz anonimiz. sözlerinin arkasında bu kadar mı duramıyor, entry silecek kadar bu kadar mı kişiliksiz, bu kadar mı bir şeyleri gizliyor. gerçek hayat sözlüklere benzemez, ilgili sözde yazar yazdıklarını ciddiye alıp silersin ama, ileri de evleneceği enayinin karşısına geçmişini silip çıkamazsın, bir şekilde o geçmiş karşısına çıkar. hayatta yalanların gün yüzüne çıkma gibi bir hastalığı vardır sanırım bunu biliyordur.

  son olarak; sanırım ilgili sözde yazarın geçmişinde bir kuyruk acısı var, çünkü bir insan tanımadığı bir insanın yazdığı bir troll yazı yüzünden durduk yere gidip o troll yazıyı yazan yazı sahibine ''sinin tidiviye ihtiyicin vir vs.'' gibi üslubu bozuk şekilde söylemez. zaten kendisine de özel mesaj da söylendi, adap kurallarına göre, eğer karşındaki insana karşı art niyetin yoksa, böyle kısa iki kelimelik mesaj atılınca, karşındaki insan kinayeli art niyetli mesaj anlar, onun yerine önce bir mesaj atılır, karşındaki insanı tanımaya anlamaya çalışılır, sonra fikrini sunabilirsin. ananız olacak hanımefendi hiç mi adab ı muaşeret kuralları öğretmedi diye insana sorarlar.** haaa bide yine insana sorarlar, zamanında 3 sene psikolojik tedavi görmüş bir insanın, hiç psikolojik tedavi görmemiş, tanımadığın, yazdıkların umurunda dahi olmayan, hayatında yeri dahi olmadığın, bir insanın troll bir yazısı hakkında peşin hükme varıp ''git tidivi ol, rih histasi vs.'' gibi o iğrenç ağzınla söylemler ediyorsun diye.* bu nasıl bir karaktersizlik, bu nasıl bir ahlaksızlık örneğidir. belki ileri de evleneceğin enayiye ''aşkım ilkim sensin'' diyeceksin, ama benim yazdığım bir kaç troll entry söz konusu oluyor. peki. kardeş kafan güzelmiş diyeceğim ama hiç de güzel bir tarafı yok, acilen gidip yarı da kestiğin tedavilerine başlamalısın dostum.*** elbette kişinin bu entry'leri ve özel hayatı bizi ilgilendirmez, tıpkı bizim özel hayatımızın kendisini ilgilendirmediği gibi. büyük ihtimal sözlükte ifşa oldu kendisine yeni bir hesap açtı ve masum masum yazıyor, masum ayakları yapıyor bilemeyiz ve bilmekte istemeyiz, tıpkı bizde kişilik bozukluğu olmadığı ve şahsımıza iftira attığı gibi. kimseye iftira atacak halimiz de yok. kimsenin hayatı kimseyi ve kimsenin hastalığı kimseyi ilgilendirmez. insan karşısındaki insana bilmiş bilmiş kişilik bozukluğu diye yaftalayıp iftira atmadan önce, kendi geçmişine, panik atak ve bipolar bozukluğu hastalığına, bir bakmalı diye düşünüyorum.

  (bkz: bipolar bozukluk)
  -1 ... sigara soran genc