1. 1.
    Hoş gelmiş on birinci nesil yazar. inşallah akp lidir.
    2 -3 ... fazlanormalolananormal
  2. 2.
    boş beleş bir troll. türk örf adetleriyle dalga geçmeyi görev edinmiş.
    6 ... bir anda yasamak yeniden guzel
  3. 3.
    11. nesil yazardır. umarım türkiye'nin genel itibariyle muhafazakar bir toplum olduğunu, eşcinsel bir oğlun baba yahut ağabey tarafından öldürüldüğünü, dolayısıyla illerdeki eşcinsel sayısının o illerin ılık olduğunu değil bilakis başka şehirlerden gelen ibnelere bile hoşgörülü davrandığının kanıtı olduğunu biliyordur. doğuda eşcinsel görülmemesinin nedeninin eşcinsellerin ya ölü olması yahut batıya göçmek zorunda kalması sebebiyle olduğunu 7 yaşındaki çocuk bile bilir.
    4 -1 ... the adamin biri
  4. 4.
    başarılı trolldür. ne zaman kafa siken kemalist zırvaları temalı başlık görsem bu yazara ait olduğunu gözlemliyorum. akp'li olduğunu düşünüyorum.
    2 ... silvara
  5. 5.
    chp trollüdür. sefa gelmiş hoş gelmiş.

(bkz: bok var sen de gel)
    2 ... sokaktakiadam
  6. 6.
    ( #24150010) cahil bir yazar. o değil de deve kullanıyolar dedi yav, ömründe görmediği parayla götünü silen adamlara deve kullanıyolar diye ezmeye kalktı. ulan adamların kullandığı deve senin arabandan pahalı.
    2 ... bosgelmisyazar
  7. 7.
    Baloda* tanistigim bir arkadasim.

*:iyk pis fakirler bilmesz: asiller icin davet, kutlama; dansli, elit, pahali...
    -2 ... kanayan kanatlarla geldim
  8. 8.
    trollük nedir, niye yapılır, hangi sınırları ihtiva eder haberi olmadığı için bu tür yafta ve karalamalara, ad yakıştırmalara itibar etmeyen mücadeleci. bildiklerini söylemek, modern ve beyaz türklerin egemenliğine girecek bir türkiye için çabalamaktan başka bir derdi yoktur. iyi sabahlar.
    1 -1 ... cok balo gordum
  9. 9.
    (#24346491) nolu entaride sicmis bir kewase.
    ... kanayan kanatlarla geldim
  10. 10.
    (#24369669)

fORMATIN anasının amını sikip atmış bir yazar. kıskanç sevilisi varmış, arabasıyla gezdircekmiş vs. kim yazar yapıyor lan sizi. yani format sikilir de bu kadar sikilmez.
    1 ... ulanseviyorumsenibe