bugün

aslinda bu ne yalandir ne bahanedir. adam gercekten baba olmak ister cocuklara ve cok acir kadina. kadin aglaya aglaya iki gözüm iki cesme olur. bu duruma kimse dayanamaz ve adam da dayanamaz sana iyi bir es cocuklarina iyi bir baba olurum der. ve nihayet adam bütün ailesini karsisina alip dul ve iki cocuklu kadinla evlenir. sonra ne b.k yedim de evledim ben delimiydim, sapikmiydim, körmü yoksa topalmiydim der. cünkü evlendikten sonra kadinin yalanci sahtekar bir fhse cocuklarin birer canavar oldugunu fark eder. ve nerden dedim "senin cocuklarina baba olurum" diye dövünüp durur.
asfaltın olayım çiğne beni laf atışından daha ağır bir laf atma şeklidir.
(bkz: Sapık teşhir)
(bkz: Beline kemer olurum senin)
(bkz: Saçına toka olurum senin) *
(bkz: ha uzanayım şuraya şöyle çıplak)
(bkz: davulun oluym tokmakla beni anam)
james blunt goodbye my lower adlı şarkısında ,I'd be the father of your child şeklindeki cümlesinde tam olarak bu başlıktakini vurgulamıştır ama berdan mardini yapınca itici geliyorken onunki pek bir romantik duruyo nedense. *
(bkz: cocuklarinin anasi evinin kadini olacaksin)
çocuk yapmak için taşeron tutmuş erkek modelinin iki dudak arasından*çıkması muhtemel laf öbeği.
(bkz: dikkat sapık çıkabilir)
bu konuyla ilgili olarak yapılan sanatsal çalışmalara örnek:
(bkz: senden cocugum olsun istiyorum)
sapıklığının ve abazanlığının son raddesınde olan bir erkeğin gözüne kestirdiği her genç bayanı sıkıştırarak söylemde bulunduğu cümledir yalandır palavradır amaç farklıdır.