1. 1.
  meltem'in annesi fotoğraf çekme hastasıydı. Ancak ilerleyen bölümlerde bu durumdan eser yoktu. Ne fotoğraf makinası vardı nede çeken.
  duygu'nun erkek arkadaşı olmasına bile kızan ve izin vermeyen haluk, duygu'nun uzun saçlı ve küpeli erkek arkadaşını evinde misafir etmiştir.
  1 ... maksat muhabbet
  #404119 :)
 2. 2.
  Bazı durumlarda tam yeşilçam tadında saçmalıklarda vardır.Meltemlerin şirketini satın almak isteyen herif melteme sarkıntılık yapmaktadır.Yemek olsun çiçek olsun falan.Ama aynı herif haluğu işe almak istemektedir.Bence bu tam olması imkansız yakın garip bir durumdur..
  2 ... the godfather
  #404143 :)
 3. 3.
  ev içinde ayakkabılarıyla dolaşmaları.
  4 ... arjen robben
  #404148 :)
 4. 4.
  selami ve gönülün 2 günde bir haluklara gelmesi ama halukların hic selamilere gitmemesi.
  10 ... karpuzkabugu
  #404163 :)
 5. 5.
  Dizide yemek masasında duran tabakların içindeki yemekler konuldukları gibi durduğu durumda,Meltem çocuklara Yemeğiniz bittiyse doğru ders çalışmaya-doğru yatağa diyebilmektedir,böyle durumlardır.***
  ... cutcut
  #437414 :)
 6. 6.
  hala atv'de gösterilmesi en büyük garipliktir.
  1 ... muhasebeye giris
  #793574 :)
 7. 7.
  (bkz: şu saçma diziyi izlediğinizi belli etmeyin)
  3 -1 ... fehimsiz ekmek
  #793605 :)
 8. 8.
  ilk bölümleri tgrt'de 250 kez tekrarlanmıştır ki bu dünyada hiçbir kanalın ulaşamayacağı bir rekordur. *

  kanal çalışanları hiç mi itiraz etmedi o da ayrı bir konu.insan bir film alır filmciden onu koyar muna koyim.
  2 ... tsigalko
  #793685 :)
 9. 9.
  bir bölümde selami karakterinin çocuk yapmak için acaip karışımlar içmesi sonucu azması, misafirlikteyken dayanamaması, gönül karakterini elinden tutup eve koşturması, fakat asansörden inerken asansörün bozulması sonucu gönül karakterinin çığlıklar içinde; "selamii duuurr!!" diyerek feryat etmesi. ne biçim diziymiş lan bu.
  2 ... optio
  #793716 :)
 10. 10.
  yazılanlara bakılınca "ulan millet bayaa bayaa izliyormuş dediğim" olaylar bütünü. bir tane de benden gelsin;

  dizide evin mevkii hakkında izleyenlerin kafasında bişeyler oluşsun diye bir sitenin bloklarından birinin görüntülerinin gösterilmeştir ve bir bölümde haluk karakterinin uykusu yoldan geçen sebzeci ve tüpçü sesi ile bölünmüştür. şimdi bize bir sitenin görüntüsünü gösterenler acaba bu sitenin içine sebzeciyi tüpçüyü nasıl sokmuşlardır? hiç mi güvenlik yoktur sitede? hayır sitenin yerini bilmesem diyecem yol kenarından geçiyor ama o yoldan bir sebzecinin geçmesi için hiç araba geçmemesi lazım. o da biraz zor.
  2 ... music box
  #793813 :)