bugün

kedileri denize tekmeleyen, karıncaları büyüteçle yakan yazarlardır.
arkadaşının kafasında cam şişe parçalayan yazarlardır.

(bkz: arkadaşımla konuştum haberler kötü)***
annelerin çocuklarını dışarı salarken, uzak durmaları adına tembih ettikleri yazarlardır.
karıncaları once oldurup sonra tedavı etmeye çalısan romendal adlı yazardır.evdeki butun kultablarlarını kıran yazardır,o da bitmedi televizyonu once parcalayan sonra ıcıne yumurta atan yazardır..
edit:heralde omlet yapcaktım,mantıklı açıklaması budur yoksa düşünemiyorum*
kediyi yıkadıktan sonra sıkıp, kuruması için ipe asan yazarlardır.

bunların bazılarının elinden devlet tutmuştur. devlet üniversitesinin birinde insan öldürebilien bir ses frekansı bulmak için deney yapan bir elektronik mühendisi olabilir. *
annesi istediği şeyleri almayınca (normal bir çocuk gibi çikolata falan değil, elektrik kablosu, mercek(büyüteç), tanju çolak'ın altın ayakkabısı.....) evi taş yağmuruna tutan bir kişilikmiş kolibandı.
stephen king, maxime chatam,jean cristhof greange, edgar elın poe gibi yazarlardır.
(bkz: balbassar)- (bkz: balta)***
sinirlendiği zaman akşam yemeğinden sonra sofra örtüsünü çekmek suretiyle bütün her şeyi arkasından götüren yazardır. *
muhammed ali ' nin tanımadığı yazarlardır.
ileride cinayet romanları yazması muhtemel olan yazar kişi.
olur be. Adam daha ilkokula giderken amelelere çalım atıyordu. intihara meyilli psikopat ruh.
içi ot çöp dolu bir kavanozun içine on - on beş tane uğur böceğini koyup boğularak ölmelerine neden olmak. sonra buna üzülüp gene on - on beş tane uğur böceğini kavanozun içine koymak fakat gene boğularak ölmelerine sebep olmak. sonra gene üzülüp tekrar on - on beş tane uğur böceği toplamak gene öldürmek ve sonra gene... sonuçta bir dönem uğur böcekleri üstünde itlaf etkisi yaratmak..birgarip psikopat işidir.
incir ağacına çıkıp aşağı sıçan yazardır.-iyiki çarpılmadım lan.-tabi daha psikopat yazarlarımız da vardır.
_inşaatlardan kum tepelerine atlayan yazardır.
_etrafındaki çocukları dövüp "hee bu iyi dayak yiyo" diyip arkadaş olan yazardır.
_sıra arkadaşının eline pergel saplayan yazardır.
_bacak kadar veletken kuzenlerle beraber balkonda pusuya yatıp genç kızlara taş atıp saklanan yazardır(kendi aramızda kız avlıyoruz derdik).
_maddi eylemlerin dışında çevresindeki insanlara piskolojik baskı uygulayıp çıldırtan yazardır. ve tecrübeyle sabittir.
ablasına piskolojik baskılar uygulayıp panik atak olmasına ve yıllarca ilaç tedavisi görmek zorunda bırakmıştır.
yoğurt kutusuna su doldurup uğurböceklerine kendi çapında yapraktan mayo yapan suya attıktan sonra aa ne güzel yüzüyor diye sevinen tiplerdir.

gene uğurböceklerini poşetin(!) içine doldurup ev niyetine aslanağızlarının içine tıkan modelleri de vardır.

bisiklete bindim
karınacayı ezdim
af edersin karınca
seni bir maymun zan net tim

tekerlemesi eşliğinde önüne çıkan çıkmayan bütün karıncaların soyunu kırıp, bundan çok kötü feci haz alan sonu merak edilesi yazarlardır.
herkesin bilmek isteyeceği kadar dikkat çekici bir kaç hikaye yazmaktan öte, büyüdükce aslında o çocuğa ne kadar sadık kaldığımı görmek beni fazlaca yükseltiyor. yoksa her yaz bir bakkala bakma alternatifiyle tüm kışı bir efendilik abidesi ile geçiren mahallenin küçüğü ben ve getirisinde marboronun bedavaya geldiği bir yaz ve daha da fazlası gözünün alabildiğine topkek ve kola elde etme stratejisi geliştirecek bir piç.

böyle bir enerjiyi zaten psikopatlıktan uzak tutmak imkansızdı. bir ezan standardı olamayan bir kaç arıza çocuğu bir araya getirmekte zor değildi semnt te. ilk tren jetonumu 19 yaşımda aldığımı söyleyebilirim. bunun enterasan olan durumu sırf böyle bir maddi külfüyetten uzak kalmak için kaçak binilen trenden eli ağır tren bekçileri görüldüğünde kırmızı olmamak için yada karşı koyamıyacağımı bildiğim için giden trenlerden atlamak en keyifli konu arızasıydı.

(bkz: trenden atlayıp bekciye fuck yapan çocuk)

mütahitlerin taşşak büyüttüğü zaman değildi birde çocukluk zamanlarım. aksine çalışmaktan deli gibi terletirlerdi slip donla çevrelediği kasık bölgelerini. mesela bir inşaata sahip olup onu bitirip koca mis gibi mahalleye deli saçması bir taş yığını sunmak hem iyi bir kazanç, hemde hoş bir referanstı mütahit için o zaman. bize olan cazipliği tam bu oluşum aşamasında meyadana çıkıyordu. amelelerden gizlenerek o götü başı açıkta kalan inşaatın en üst katına çıkıp zeminde bir sonraki gün için hazırlanacak kuma atlamak banki jampink ruhun güney amerika parçasını beslemiştir hep.

ele avuca sığmayan, zihni bir roman gibi kaplayan bir çok psikopat sınırlaması altında tutulan anı ve daha fazlası şuan parmaklarımda değil ama aklımda.

(bkz: bi daha)
hebelehubele' dir.

binerdi eşşağan ala gazuğu' nun sırtına vururdu kırbacı. -pis sadist, cani, piskopat şey seni.-
(bkz: çocukluğun ne demek olduğunu bilmeyen yazarlar)
sinekleri yakalayıp 9 voltluk pil yardımı ile sineğe elektirik veren, saçma sapan zararsız böcekleri kavanozun içine koyup kapağından açılan delikten çakmak gazı sıkarak böcek öldürme girişimlerinde bulunan, bal arısı yakalayıp mahalledeki küçük çocuklara yedirmeye çalışan, kertenkeleleri sırf kuyruğunu bıraksın diye köşelerde sıkıştırmaya çalışan, yan mahalledeki çocuklarsa sık sık mahalle kavgası çıkaran, bisikletli arkadaşlarıyla hırsız polis oynarken polis rolünün havasına iyice girip hırsız rolündeki arkadaşı yakalamak için bisiklet ile hızlı bir şekilde kaçan arkadaşının duvara çarpmasını sağlayarak arkadaşının kaşının yarılmasına neden olan çocuklardır.

edit: bunlar büyüyünce mahalleye korku salarlar. ama korkmaya gerek yoktur çünkü yukardaki psikopatlıkları yapan dispatcher büyüdükçe durulmuş,akıllanmıştır.
radyonun içinde insanların olduğunu düşünüp üzerlerine sürahiyle su döküp muhtemelen ya yüzme bilip bilmediklerini öğrenmek için ya da boğulmaktansa radyonun içinden çıkacaklarını varsayan ya da öldürmek isteyen yazar lee.
bardakları gizli bi yerde kırıp, parçaları tek tek toplamak.
sineğe hafifçe vurup sendeletmek suretiyle iğneye geçirmiş ve kanatlarının yarısını kestikten sonra üzerine kolonya döküp ocakta yakmış yazardır.
psikopatlık yapmasın diye koltuğa iple bağlanan yazarlarda olabilir. *
kedileri sapanla, alnının ortasından vurmaya çalışan, tavukları uçmayı öğrensin diye damdan aşağı salan, sineklerin kıçını parçalayıp yumurtalarından çıkan yavrularının bir iki dakika içerisinde nasıl büyüdüklerini inceleyen yazardır. * *