1. 1.
  haylaz cocugunu bırakacak bir yeri olmadıgı,hamam sefasından da geri kalmamak için cocugunu yanından ayırmayan anne modelidir.bu olay erkek cocuklar için sevilmeli midir üzünülmeli midir bilinemez.
  avantajları: o yasta anüsün,vajinanın arasına karısmıstır.ileride neyin ne oldugunu anlamakta hiç zorluk cekmez *.

  dezavantajları: yaslı yaslı teyzeler gelir "abidikde gubidik,senin bamya gibi pipini yerim ben" tarzından cocugu afallatacak sözler kullanır.bu sözlere maruz kalan erkek cocuklarında ileride pskoloji bozuklukları görülebilir.gördüklerine mi? duyduklarına mı? neye şaşıracagını bile şaşırır..
  1 ... old times
 2. 2.
  bende bu kadınların mağdurlarından* biriydim zamanında. bir de erkek olduğum anlaşılmasın diye içeri girerken başörtüsü takardı ki hala hatırladıkça yerlere yatasım gelir.*
  2 ... dogos
 3. 3.
  Bu annelerin birde çocuğu zorla kadınlar hamamına götüren babanne versiyonları vardır.işte bende bu babannezedelerden biriyim.Böyle sisli bi ortam hatırlıyorum ve birde beni zorla o kaynar havuza atan buruşuk insanları...
  1 ... commodore64
 4. 4.
  kocanıda getirseydin bari lafına maruz kalırlar
  2 ... amd
 5. 5.
  çocuk erkekse eğer, kadınlarla ilgili ciddi anlamda bir travma yaşayacağından(sarkık meme/got manzaraları) ilerde aseksuel olma olasılığını artıran annedir.
  ... charmofsmyrna
 6. 6.
  ÇOCUĞUNUN iLERiKi YAŞLARDA SAPIK OLMASINA MAHAL VEREN ANNEDiR.BiR DE BUNLAR ZEYTiNYAĞLILAR, KISIRLAR, DOLMALAR YAPARLARKi HEM GURME HEM SAPIK OLUNULUR...
  2 ... karga
 7. 7.
  ilkokula başladığım yıllara kadar başıma sıkça geldiğinden, ne kadar boktan bir durum olduğunu çok iyi bildiğim hadise. ortada hiçbir sebep yokken mahallenin dişi populasyonu, sanki hepsinin banyolarında tadilat varmışcasına, şehrin su şebekesi bir aylığına kesilmişçesine, kendi aralarında yeminler etmişçesine toplu hamama gitme atraksyonu organize ederler. herkese hemen haber verilir, şehrin hamamlarından bir tanesi belirlenir, gidilecek gün kararlaştırılır. malesef ki sizin anneniz de bu melun plana büyük bir şevkle bakmakta, arkadaşlarıyla hamama gitmeye can atmaktadır. yaşınızın evde yalnız kalmak için müsait olmaması ve size anneniz hamamdayken bakma potansiyeli bulunan tüm dişiler anneniz tarafından bu organizasyona davet edildiğinden, acı son yavaş yavaş yaklaşmaktadır. evet artık hamama annenizle gitmek durumundasınızdır, yapacak hiçbirşey yoktur. şu anki aklınız yerinde olsa karnaval havasına dönebilecek, halaylar çekilerek iştirak edilecek organizasyon, o yaşta beyin hücreleriniz tam gelişmediğinden ve epifiz bezleriniz cinsel aktivitenizi ergenlik başlangıcına kadar durduruyor olması sebebiyle (o kadar yaşlı karının arasında cinsellik mi olur demeyin dostlar,mahallenin genç kızları da gelirdi hamama) size dünyanın en kötü durumu gibi gelir. zaten yıkanmayı sevmezken, bir de bu olayın mabedi olduğu, seramonilerle nida edildiği yere; hamama gelmişsinizdir artık. ortam hayvan gibi sıcaktır, rutubetlidir, pis kokar, adamı boğar. yerler zıyır zıyır kayar, size verilen takunya ayağınıza en az 10 numara büyük gelir. utanırsınız zira populasyonun %95 sizden farklı cinsiyettedir. ağzınızı yüzünüzü koparırcasına sizi sevmeye çalışan natırdan için için korkarsınız. o yaştaki bir çocuk için (bkz: 5-6) nefret edilesi bir ortamdır.

  beşli, altılı yaşlarım sırasında yılda 1,2 kere tekrarlanıp benim için eziyet haline gelen anneyle kadınlar hamamına gitme işkencesi, yeni kaplıca hamamının natırlarından birinin yine böyle bir işkence gününde anneme verdiği tarihi ayarla son bulmuştur. yine her zamanki gibi mahalleliyle hamama gidilmiştir. anne lazy pigeon ile natır arasında aynen şu diyalog geçmiştir.

  natır: hanım ne işi var bu adamın burda?
  anne: aa ne adamı üstüme iyilik sağlık, el kadar çocuk yahu,
  natır: ne çocuğu hanım, bıyıkları çıkmış bunun artık
  anne: tamam teyzesi bi daha getirmicez bu son
  natır: iyi valla, söylemesek babasını da getirceksin herhalde (bkz: oha falan olduk)
  1 -1 ... lazy pigeon
 8. 8.
  ilk fantezi başlığına "buğulu bir selülit deryası rüyası" entrysini kaydettirecek anne modeli.
  - teyze bunu nasıl bağlıyosunuz göstersene
  + çekkelini evlaadım ordan. aaaakızıyorum ama bak! hanım alır mısın şu çocuğunu şurdan...
  ... gregor incegor
 9. 9.
  babamin hala sinir ve esefle anlattigi hatta 8 yasinda götürdüğünde diger kadinlarin kocani da getirseydin hanim diye dalga gectigi durumsal.
  ... markasiz
 10. 10.
  (bkz: zorla güzellik olmaz)
  ... arabaciarabayatasget