1. ?.
  daha önce hiç içmediği coca cola'dan bir fırt çekmesiyle beraber yapmamaktan oturu pişman oldugu herseyi denemeye kalkan amca. Gerci boğaların onunde koşarken kalp krizi gecirmemesi hayret edilesidir, bu yasta bu performans ! Ayrıyeten ilanı ask sahnesi de takdire sayandır. Gozu tamamen acık gitmemeyi bir şekilde garantiledigini dusundugum bu amcanın cabası hoştur. Ancak o yaşa kadar beklemeye hiç gerek yoktur, yapmak istenen şeyler zamanında gerçekleştirilmelidir.Yoksa hayat öyle coca cola filmi tadında sonlanmaz her zaman; binbir türlü gerçekleşmemiş plan, yarım kalmış onlarca hayal ya da itiraf edilememiş kara bir sevda varsa hayatının son demindeki bir adamın gönlünde, öyle coca cola filan içip , gaza gelmekle olmaz maalesef.bi fırt değil,bin fırt da coca cola içilse , gözler açık terk-i diyar edilebilir. (bkz: gözü açık gitmek)
  1 -1 ... nickless cage
 2. ?.
  coca cola'nın en salak reklamlarından birisidir... o yaşa kadar coca cola içememiş biri ya afrika'nın en ücra yerinde yaşıyordur ya da adamlar kendilerini rezil rüsva etmenin yöntemini bu kadar iyi bulamayacaklarına karar vermişlerdir... reklam ajansının attığı kallavi kazıktır coca colaya...
  3 ... phyxius
 3. 1.
  coca cola içince coşan amcadır. tahminimce "coca cola 70'inden sonra azdırıcı etki yapar" mesajı verilmektedir ve yaşlı kesime yönelen bir reklamdır.
  -1 ... trouble
 4. 2.
  Şeker amca modeli. Azar coşar,kanı kaynar bunun.Tatlı gibin.10 üzerinden 31.
  (bkz: neco)
  (bkz: nükhet duru)
  (bkz: azgın teke sendromu)
  (bkz: hovarda moruksun)
  -1 ... holden caulfield