bugün

evet, doğru bir önermedir. bi acılaşma bi gariplik. geçen aldığımda lavabo açıcı gibi kokuyordu yeminle, attık yani. umarım bir daha almayız.
böcek miktarını azaltmışlardır.
kesinlikle katıldığım acı gerçektir

bundan yaklaşık 1-2 sene önce, coca cola'nın tadı kesinlikle bugünküler gibi tatsız, su gibi değildi. zaten artık çizgisinden uzaklaşıyor gibi coca cola ki yeşil renkli olanı bile çıkmıştır artık. aslında ben şu aralar pepsi'nin daha önde olduğunu düşünüyorum. hem tat olarak hemde marka değeri olarak pepsi daha iyi diye düşünüyorum. coca cola böyle giderse ilerde gerçekten tahtını pepsi'ye bırakacak gibi duruyor.
icilmesi gerekmeyen bir icecek. Vucuda bi yarari olmamasinin yaninda zarari da cabasi.
son el değiştirişinden itibaren eski tadını yitirmesi gerçeğidir.
coca colanın böceklerinin pepsinin böceklerine oranla daha acı tadda olmasından kaynaklanır.
katılmadığım önermedir. hala severek içiyorum.
le colacıların alayı eksiliyor helal olsun.
Muhtemelen artık faresini az koymaktadırlar.
düpedüz reflü başlangıcıdır.. kola ile ilgisi yoktur.
herşey 125. yıl logosuyla başladı. O logoyu kullanmaya başladıktan sonra bir daha iflah olmadı coca cola. kah acılaştı kah şerbet gibi oldu. Geriye gidişin önünü bir türlü kesemedi.
le cola dururken başka kola içen özentilerin canını sıkan iş. yüz kere mi diyeceğiz aminüm içmeyin şu mereti diye?!
pepsi nin tadı coladan daha iyidir coca cola artık bozmuştur.
belkide fare aroması azaltılmasından dolayıdır.
son 6 aydır varolan acı gerçektir. gitgide içilmez bir hal almaya başladı. halbuki akranları pepsi ve kola turka nın yanında en iyileriydi.
(bkz: sen de mi brütüs)