bugün

askerlik çağına gelmiş her türk gencinin yapması gereken eylemdir. Sünnet olmak gibi, sokağın ortasına balgam atmak gibi bir şey. bu yapılmadan türk olunmuyor gobellerim. Çünkü Coca cola israil hükümetine para kazandırıyor, o paralar da pkk ya gidiyor, onlar da gidip çinlilere veriyor sonra da çin hükümeti uygurlara baskı yapıyor. Hepsi coca colanın yüzünden bunların. Halkımız artık uyanmalı.
(bkz: bugün ülken için kaç litre cola turka içtin)
(bkz: gazoz içmeyerek nuri alçoyu kınamak).
israil in gazze kuşatmasını bu boykotlar yüzünden bitirdiğini bilmeyen insanların anlam veremediği durum. ben böyle alışırsam ailemi de alıştırırım. çocuğum da çocuklarını alıştırır. al sana kelebek etkisi. bireylerin gücünü küçümsemeyin.
akabinde fanta, pepsi gibi markalar ve hatta microsoft, sony, asus, bosch ve sayamayacağım bir çok markayı kullanmamamız gerektiği anlamına gelir. aa dur lan geriye bize ne kaldı? anaaaa hiç bişey kalmamış lan ürettiğimiz bişey yok.

edit: vatanperverlik bu kadar kolay olmasa gerek. üretim yapmak lazım. büyük markalarla rekabete girmek lazım. sonra protestoyu düşünmek lazım.
ne özveri!!!

bu işlerle ilgilenenler genelde tatlısu müslümanlarıdır. vatanseverliklerini bilmem ama ticaret yapılmayacak adamlardır.

ps. bunu eksileme dürüst ticaret yap.
Pepsi içen gençliktir. Hiç akla gelmez "yaa bir uludağ gazoz açayım da içeyim de yahudi kazanacağına Erbak kazansın" fikri.
coca cola içilmeyebilir fakat akabinde bir çok firmanında kullanılmaması gerekir. üretim olmazsa ve üretimin önü açılmazsa sırf coca cola içmemekle vatanperverlik değil gösteriş olur efendim.
(bkz: bir elde pringles yemek diğerinde coca-cola içmek)
ülker ürünlerini tüketmeyerek laikliği korumak ile kardeş eylem.
sermayenin dininin , milletinin olmadığını bilmeyen birey kanıksamasıdır. paranın * a kişisinin veya b kişisinin cebine gitmiş olması önemli değildi. kimlerin cebinden çıktığı önemliydi. ve neden eşit bölüşülmediği.
-mel gibson abi neden kola içmiyosun?
-vatanseverim lan ben.
biz türkler çok şekilciyizdir, bu da onun göstergelerinden biridir.

vay efendim, ben şu tükana gitmiyom çünküm onlar münafık, sende gitme sittir et, yok efendim, sakallıya bak la kesin şeriatçıdır, godumuun yobazı... *
kola ile vatan kurtarmaya calismaktir. hic degilse klavye ile yap, millet okur lan. ne o oyle simdi farkli markalarin gazini gegirecen ortaliga?
çakma milliyetçidir, milliyetçilik duygusunu kola ile ölçendir. acınılasıdır.
vatanperverliğini kanıtlamak için başka şey bulamamış insanlarda gözlenebilecek bir davranıştır. yapana helal olsundur(!)
bakalım k.çlarındaki donun bile yabancı olduğunu belli etmeden ellerinizden aldığınızda nasıl yalvaracaklar?
donuna kadar amerika menseili urunler kullanıpta kola icmeyi harama kadar goturebilen zihniyettir.

(bkz: pardus kullanarak vatanseverligi kanıtlamak)
(bkz: converse giymeyerek tecavüzcü coşkunu kınamak)
vatanseverliği, coca cola'yı boykot ederek kanıtlanacak kadar aciz ve basit bir şey sanan insanların yaptığı eylem.
vatanseverliği arapçılık zannetmek.
coca cola'yı boykot ederek vatanperverlik olmaz. ancak sadece türk malından yararlanarak vatanperverliğini gösterir, ki bir çok türk malı dış ülkelerde üretilmektedir.
(bkz: kristal kola içmek)
şekilciliktir. şekle takılı kalmaktır.
bu insanlar zemzem kola icerek de muslumanliklarini kanitlarlar.