bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    çok sıkça görürsünüz bu tipleri etrafınızda. bu tipler daha ''trt 2'' diye bir kanalın varlığından bile habersizken cnbc e izliyorum diye böyle öyle bir kültürlü havasına bürünürler ki sanırsınız ki çok büyük bir düşünür vardır karşınızda. ''... programı izledin mi dün?'' diye sorarsınız, size '' ayy ben o kanalı izlemiyorum ki. ben sadece cnbc e izliyorum.'' derler. ulan sonradan görme kıro, dizi film izleyerek kim kültürlü olmuş ki sen olacaksın. havan batsın senin..
    13 -11 ... paris hilton
  2. ?.
    ama lütfen!

devamında bir de radikal okuması farzdır.
    sözlük takipçisiyse bir de.. yeme de yanında yat.. ***
    4 -3 ... vera
  3. ?.
    show tv'de kurtlar vadisi'ni izleyerek kendisini mafya sanan tiplerden daha akıllı tiplerdir. genel olarak olmasa da dizi film alanında bir kültür kazanılıabilir.**
    6 ... bttf
  4. ?.
    cnbc-e izleyicisinin adını lekeleyen insanlardır. cnbc-e, haftaiçi akşam ve haftasonu yayınlarıyla kaliteli dizi izlemek isteyen insan için büyük bir nimettir, ancak iki dizi izleyip, aman tanrım işte kültür bu, bak titreme geldi, şeklinde havale geçirenler bunu ulu orta söyleyerek diğerlerini alçaltmaktadırlar. ***
    2 ... kidd
  5. ?.
    en azından magazin ve şamata üzerine kurulmuş dizileri izlemek yerine, çoğunda jerry bruckheimer imzası olan yapımları izlemeyi tercih eden şahıslardır. ayrıca kendi seçimleridir, parmakları hangi kanala yönlendirirse kumandayı, o kanalı izlerler.
    3 ... legend of the stranger
  6. ?.
    turuncuyu gardrobundan çıkaran tipler kadar kültürlü tiplerdir.
    2 ... karga
  7. ?.
    internetten takıp ettıklerı haber sayfası ntvmsnbc olan kısılerdır
    1 ... enginar
  8. ?.
    havyar yediği için zengin olduğuna kanaat getirenlerden farkı yoktur.
    2 ... gameguru
  9. ?.
    cnbc-e'deki yayınlanan dizilerin, türkiye'de yayınlananlardan genel olarak daha kaliteli olması sebebiyle içine düşülebilecek bir düşünceye sahip kişi. iyi film yapmakla kültür arasındaki ilişkiyi sorgulatası durumun özne kişileridir.
    1 ... fuzuli
  10. ?.
    cnbc-e izlemeden kültürlü olduğunu sanan tiplerin tek rakibidir.en kısa zamanda bir halı saha karşılaşması düzenlemeleri beklenmektedir.sonraki polemik konusunun ise cnbc-e izleyerek futbolu iyi oynayabileceğini sanan zihniyetler olması olasılık dahilindedir.
    1 -1 ... ramorin