1. 1.
  çok normal bir kişidir.cm'ye kendini kaptırmıştır biraz.muhtemelen kendinden geçtiği sırada saat sabaha karşı 3 falandır.başarılı olması için binbir fedakarlıktan kaçınmadığı takımı şampiyonluk maçını oynamaktadır.ne winampta çalan şarkıyı duymaktadır o an kulakları, ne de masadaki cipsten yemek istemektedir bünyesi.şampiyonluğa kenetlenmiştir.şimdi bu adam kendinden geçmesin de kim kendinden geçsin.

  not:bu kişilerin gol sevincini takla atarak kutlama,sahadaki oyuncularına bağırarak taktik vermeye çalışma,hatta şampiyon olunca evde kupa töreni düzenleme gibi davranışlarına da şahit olunmuştur.
  3 ... wakabayashi genzo
 2. 2.
  gece 12'den sabah 10'a kadar cm oynayan ve takımları yenildikçe cm'nin başında oturmaya devam etme ihtimali olan kişi. genelde zararsızdır ve öğrencidir.
  1 ... legend of the stranger
 3. 3.
  (bkz: tuvalete gitmeyi unutmak)*
  ... gravisky
 4. 4.
  irfan dal'la henüz tanışmış olan kişidir.
  1 ... berbay
 5. 5.
  bu tarz insanlar kupa finallerinde 1-0 önde giderken arka arkaya iki gol yediklerinde ellerindeki cep telefonunu duvara fırlatabilirler. **
  -1 ... kutupsal form
 6. 6.
  söz konusu kişiye genelde anne ya da baba "evladım kimle konusuyorsun sen?" diye sorar.
  1 ... neotrex
 7. 7.
  ic camasirlarini son bir aydan beri degistiremiyen kisidir.
  1 ... fhmer
 8. 8.
  sabahtan akşama kadar oturulur ilk senede beşiktaş ile uefa kupası alınır super kupada milan ile karşılaşılır. bu süreç boyunca eş seni gözlemektedir. 87. dakikada maç 2-0 milanın lehinedir ve takım dökülmektedir haliyle bir ton küfür yemektedirler. 90. dakika gokhan guleçin 2 goluyle 2-2 biter "işte bu be..." şeklinde başlıyan cümlelerle iltifatlar gelir, taraftarın yarın söyleyeceği şarkılar hayal edilir. uzatmalar da golsüz geçince maç penaltılara kalır, kalp atışları hızlanır. hanımda penaltı olayının hastasıdır iyice yaklaşır. gökhan iyi penaltıcı değildir fakat 2 golün gazıyla son penaltı gökhana verilir. gökhan yapacağını yapar ve son penaltıyı kaçırır 5-4 yeniliriz. sinirden delirmiş bir şekilde kendi kendime sövüp kafama vurmaya başlarım eşim müdahele edip beni sakinleştirir.
  2 ... th0r
 9. 9.
  bazı cm severler vardır ki oynarken fatih terim olur fabio capello olur. eller kollar ayrı oynar, gol olunca yanındaki adam yardımcı antrenör niyetine dövülür. ve bunun biraz abartılmış hali sahaya pet şişe yerine monitör atılabilir.* *
  2 ... to madeira
 10. 10.
  cm nin eski versiyonlarında status kısmında git bi yıkan yazan kişidir. öyle bağımlılık yapar ki bünye tuvalete dahi gidemediğinden cm oynayanlarda kabızlık sık görülen bi durumdur. fakat cm kişisi tuvalette de boş durmayıp ileriki maçların taktik ve kadrolarını düşündüğünden wc de geçirdiği zamanı bir kayıp olarak görmez ve kabızlığıyla barışıktır.
  1 ... fikrisabit