bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    en güzel örnegi arjen robben ve robinho olan hadise.
    4 -1 ... atan alir spor
  2. 2.
    naldo werder bremen
    julius aghahowa dünya kupasında parladı
    3 ... devedikeni
  3. 3.
    insan bazen kendi kendine salak salak sevinir...
    ekrem bilmemkim diye bir adam keşfetmiştim gerşeçk hayatta malatyaya gidince aa vay ulan işe bak falan demiştim... * * *
    1 -1 ... selmagezinir
  4. 4.
    (#63119)
    1 ... redwinemania
  5. 5.
    00-01 gibi eski versiyonları oynuyorsanız başınıza gelmesi muhtemel durumdur...
    1 ... disco inferno
  6. 6.
    cristiano ronaldo ile gerceklesmis olay...

soyle ki, bir rivayete gore, man utd nin teknik direktorunun* oglu, hasta bir cm oyuncusudur. babasına, "baba, sporting lisbon da bi sag acık oyuncusu var, cristiano ronaldo diye, cm de super yapmıslar, alsana" gibisinden bir soylemde bulunur, fakat babası buna gulup gecer. neyse, 2 takımın arasında duzenlenen bir hazırlık karsılasmasında, cristiano ronaldo nun harika oyunuyla sproting, man utd i yener. bunu goren ferguson, ronaldo yu hemen man utd ye gelmesi konusunda calısmalara baslar ve en kısa surede ronaldo man utd ye transfer olur.
    6 ... sazan
  7. 7.
    sanırım en güzel örneği inter de oynayan martins'dir. bir rivayete göre martins'i massimo moratti'nin oğlu cm'de keşfetmiştir. ne kadar doğru orasını bilmiyorum tabi.
    3 ... gonulcelen
  8. 8.
    cm nin müptelası olduktan sonra kendimi adadığım bilim dalı...arkadaşlarla beraberken gerçekleşirse bu adam harbiden cm de aşmış dedirten olay...
    1 ... i dont need that shit
  9. 9.
    Cm 00 01'de Bucaspor'da oynayan hangi takımı yönetsem mutlaka alıp oynattığım 19 yaşındaki Hasan Kabze'in Galatasaray'a transferi...
    1 ... slartibartfast
  10. 10.
    (bkz: bi mark kerr vardı noldu ona)
    1 ... hadiii