bugün

en güzel örnegi arjen robben ve robinho olan hadise.
naldo werder bremen
julius aghahowa dünya kupasında parladı
insan bazen kendi kendine salak salak sevinir...
ekrem bilmemkim diye bir adam keşfetmiştim gerşeçk hayatta malatyaya gidince aa vay ulan işe bak falan demiştim... * * *
(#63119)
00-01 gibi eski versiyonları oynuyorsanız başınıza gelmesi muhtemel durumdur...
cristiano ronaldo ile gerceklesmis olay...

soyle ki, bir rivayete gore, man utd nin teknik direktorunun* oglu, hasta bir cm oyuncusudur. babasına, "baba, sporting lisbon da bi sag acık oyuncusu var, cristiano ronaldo diye, cm de super yapmıslar, alsana" gibisinden bir soylemde bulunur, fakat babası buna gulup gecer. neyse, 2 takımın arasında duzenlenen bir hazırlık karsılasmasında, cristiano ronaldo nun harika oyunuyla sproting, man utd i yener. bunu goren ferguson, ronaldo yu hemen man utd ye gelmesi konusunda calısmalara baslar ve en kısa surede ronaldo man utd ye transfer olur.
sanırım en güzel örneği inter de oynayan martins'dir. bir rivayete göre martins'i massimo moratti'nin oğlu cm'de keşfetmiştir. ne kadar doğru orasını bilmiyorum tabi.
cm nin müptelası olduktan sonra kendimi adadığım bilim dalı...arkadaşlarla beraberken gerçekleşirse bu adam harbiden cm de aşmış dedirten olay...
Cm 00 01'de Bucaspor'da oynayan hangi takımı yönetsem mutlaka alıp oynattığım 19 yaşındaki Hasan Kabze'in Galatasaray'a transferi...
(bkz: nico kranjcar) ın hırvat milli takımında banko oynamasıyla başa gelen hadisedir örneklemek gerekirse... aynı hadise (bkz: gerrado torrado) meksika milli takımının ön liborusu olduğunu görmemle de gerçekleşmiştir... mutluluk verir insana, "aha lan bakın, ben bu adamı taaa bilmem kaç sene önce almıştım cm de, finishingi çok iyidir lan bunun." gibi diyolaglara sürükler insanı... sanki o meşhur olan topçu babanızın oğluyuş gibi gelir...
(bkz: carlos tevez)
(bkz: cesc fabregas)
(bkz: cem sultan)
(bkz: hasan kabze)
(bkz: tuncay şanlı)
(bkz: brezilya)
(bkz: morten gamst pedersen)
sherman cardenas,andres guardado ayrıca real de oynayan marcelo ,gonzalo higuain ve gago da fm den keşfedilmiş oyunculardır.
(bkz: ludovic guily) valla lan.
(bkz: ibrahim akın)
bir nevi ilhan cavcavlık yapmaktır.*
(bkz: salomon kalou)ciddiyim..bu çocuk chelsea'ye gidip her yerde adı yazılmaya başladığında benden çok gururlanmamıştır kereta.bazen beni sinir ederdi ama iyi çocuktur.*
(bkz: sezer sezgin)*

2013 - vay amk, nereden lan bu sezer şimdi?

alamk2016 ya bu amına koduğumun hayatında neden her şeyimiz yanlış gidiyor oğlum neden biz birisine belki o hayatımıza ışık olur lan bir bok bildik deriz, güvendik diye yanılmadık oğlum mutlu olduk deriz diyemiyoruz orospunun bile sevmediği sokak piçleri. SEZER NEDEN ABi NEDEN AMINA KOYAYIM NEDEN ABi YA

hele sen amına koduğumun kalousu hadi sezer yeteneksiz malın tekiymiş ben mallığımdan insan sanmışım koduğumun pörtledğini ya sen yarrak götlü kalou chelseya kadar gittin işte orospu evladı ne diye bir bok beceremiyorsun cılızlığını siktiğimin götü ulan her şey senin yüzünden kötü gitti kesin ağzını toplaşıp sikiyorlardır umarım
00-01 serisi sayesinde;
(bkz: arjen robben)
(bkz: tuncay şanlı)
(bkz: ronaldinho)
(bkz: riquelme)
(bkz: rooney)
(bkz: johan elmander) şimdi feyenoord'da oyunda örgryte'de oynar. (bkz: okoronkwo) en son psg forması giymektedir oyunda shaktar'da oynar. (bkz: coloccini) milan ve valencia gibi takımların formasını giymiştir savunmada oynar oyunda boca'da top oynamaktadır. (bkz: zurawski) celtic forması giymektedir oyunda wisla formasını giyer. (bkz: helder postiga) porto altyapısından yetişmiştir halen porto forması giymektedir. (bkz: luis saha) manu'nun forveti. (bkz: fredrik risp) liverpool'da futbol hayatına devam etmektedir oyunda goteborg forması giyer. (bkz: cris) o.lyon'un yıldızı oyunda cruzeiro. (bkz: julio baptista) real madrid ve arsenal takımlarının formasını giymiştir oyunda sao paulo forması giyer. (bkz: nilmar) o.lyon'un genç forveti oyunda international forması giyer. *
00/01 oyununda keşfettiğim cesar bostjan diye bir stoper vardı. bostian da olabilir tam hatırlamıyorum. şimdi adı beşiktaş ile anılıyor. inşallah beşiktaş transfer eder de izleme olanağı bulurum cesar'ı. boru değil kardeşim adam 20 yaşındayken top kapma ve markajı 16 idi.
jose julian de la cuesta ' nin fos çikmasiyla sarsildigim olay.
(bkz: ali bilgin)

olay şöyle cereyan etmiştir. fm2006'da 2.ligde olan sakaryaspor'u yönetmekteyimdir. transfer bütçesi kısıtlı olduğu için alman liglerinde türk futbolcuları transfer etmeye çalışıyordum. rw essen diye bir takım karşıma çıktı. 3 türk var. biri ali bilgin. özellikleri de baya iyiydi. kendisini uzun tekliflerden sonra kadroya güçlükle katabilmiştim. o adam geldi geldi şu anda fenerbahçe'ye transfer oldu.

tanım: kendinizi o futbolcunun üstünde emek verdiğiniz hissine kaptıran durum.