bugün

türk sitelerin cm 01 02 destek konularında 36347658076576 tane yazılmış cevabı görüp umutlandıktan sonra akabinde hepsinin : ''abi nolur ya, valla yardım ya, disk alanı dolu ya, siliyom siliyom olmuyo ya bi yardım ya'' içerikli olduğunu gördükten sonra yabancı sitelerden medet umulma zamanının gelmesiyle birlikte bir yabancı sitede bulunan:

''Q16. I am getting errors such as: v.3.9.60 file_list..cpp161(file_list::add note:cannot open file and Championship Manager has been unable to write data to disk., Reasons for this could be
1) lack of disk space,
2) file locked by system,
3) bad sectors on disk being written to
A16. Free up space on your windows partition.If CM is on a different partition, free up space on that one
as well.''

içerikle umutlanmaktır.

burada yabancı arkadaşımız cm 01 02 hakkında sorulan soruları ve cevaplarını yazmıştır. quiz 16 ya yani benim yaşadığım soruna verdiği cevap answer 16 yani :

''A16. Free up space on your windows partition.If CM is on a different partition, free up space on that one
as well.'' dir.

ben ne yapmalıyımdır. çeviri sitesinden çevirttirdimdir. bana : ''açık pencereni kapat, ceyran yaparsa belin ağrır ve ilerde çocuğun olmaz'' diye çeviri gelmiştir. bu nedirdir? adamı hasta etmesindir. oynatmaya az kaldı, cm 01 02 'min 5. sezonu nerdeeeeeeeedir!!!

(bkz: burnundan solumak)
abi ben format attım bu bilgisayara, yinede boşalmadı cm oynamalık kadar yer, diye düşünen cm zedeleride mevcuttur, bu vahim sorun karşısında. * en kısa yoldan bilgisayarı değiştirmelidirler.

(bkz: tek çare)
02-03' te de görülen hatadır. yardımı yoktur zannımca 07-08 oynamaktır en iyisi.
oyunda fırtına gibi esilirken, 2 uefa ve 4 lig şampiyonluğu yaşanmışken, gelene geçene 4-5-6 döşenip yollanırken 5. sezon başlarında kişinin karşısına çıkarak ''zaten dünyada parmakla sayılır keyiflerin var. bunlardan biri olan cm 01 02 yi oynamanı engelleyerek hayatında büyük bir sansasyon yaratma amacını güdüyorum'' dediği ve bu hatanın ne olduğu aranan ortamlarda genellikle '' disk alanının dolu olması'' hatasıyla karıştırıldığı görülen olaydır.

lütfen yardımdır, ''böyle işin ben taa'' dır.