bugün

yaklaşık dört aydır gittiğim, bütün faaliyetlerinden memnun kaldığım, temiz güzel ve düzenli bir spor merkezidir. her anlamda(yüzme,fitness,pilates,yoga,tenis vs.) beklentilerinizi karşılayacak bir yerdir. temiz soyunma odalarının içersinde sauna ve buhar odaları vardır. ayrıca spası da bulunuyor (hiç denemedim ama olumsuz yorum da almadım). kaliteli bir şekilde spor yapmak için ideal spor merkezi.
beşiktaş'ın 21 haziran 2007'de açılışını yaptığı tesis.

-----------------

Akatlar Club Sporium Açıldı

BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde toplam 30 bin metrekarelik bir alana kurulan Club Sporium'un açılışı, Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz'in katılımı ile yapıldı.
içinde yüzme havuzları, tenis kortları, SPA, fitness salonları ile birlikte Türkiye'nin ilk indoor Golf Kulübü'nü de barındıran Club Sporium, muhteşem bir törenle hizmete açıldı.

Açılış törenine Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören, Genel Sekreterimiz Sayın Kenan Öner, Asbaşkan, Mali işler Sorumlusu, Sayman Üyemiz Sayın Ertunç Soğancıoğlu, Asbaşkan, Jimnastik ve Atletizm Şubeleri'nden Sorumlu Üyemiz Sayın Behçet Ümitlen, Yatırımlardan Sorumlu Üyemiz Sayın ilhan Durusoy, Spor Okulları'ndan Sorumlu Üyemiz Sayın Nedim Sarsmaz, Basketbol Şubesi'nden Sorumlu Üyemiz Sayın Şeref Yalçın, Dış ilişkiler'den Sorumlu Üyemiz Sayın Mario Berk, Erkek Basketbol Takımımız'ın Coachu Sayın Ergin Ataman ile Camiamız'ın önde gelen isimleri katıldı.

Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören, Club Sporium'un açılış töreninde yaptığı konuşmada Türkiye'nin en büyük spor kompleksini açarak bir seçim sözünü daha yerine getirdiklerini söyledi. Demirören, "Bu kompleksin açılmasında emeği olan eski ikinci Başkanımız Sayın Murat Aksu, Yatırımlardan Sorumlu Üyemiz Sayın ilhan Durusoy ve Sporium Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Saffet Çerçi'ye teşekkür ediyorum. Beşiktaş, sportif başarıya bakmaksızın gelişen spor kulübü olmaya devam ediyor" dedi.

Havai fişek gösterisinin yapıldığı açılış töreni oldukça renkli geçti.

Club Sporium

"Size Özel Yaşam Alanı" sloganıyla yola çıkan ve BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nin bir kısmı kiralanarak kurulan Club Sporium, bünyesinde barındırdığı seçeneklerle geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Türk insanının spora bakış açısı, yaşam tarzı ve beklentileri dikkate alınarak oluşturulan istanbul'un en büyük spor ve yaşam kompleksi olan Club Sporium, benzersiz olanakları ile dikkat çekiyor.

Toplam 30 bin metrekare alana kurulan Club Sporium'da özgün güneşlenme alanlarına sahip yarı olimpik açık ve tamamını güneşin aydınlattığı ısıtmalı kapalı yüzme havuzu ile çocuklara özel açık yüzme havuzu bulunuyor.

Türkiye'nin ilk indoor Golf Kulübü'nü bünyesinde barındıran Club Sporium'da ayrıca hamam, sauna, buhar odalarının bulunduğu SPA merkezi, fitness-gym, uluslararası standartta duvar yapısına sahip squash alanları, ışıklandırılmış özel zemine sahip açık ve kapalı toplam 6 tenis kortu yer alıyor.

Çocuk eğlence merkezi Kids Club, gençler için Junior Club, cafe ve restoranlar, bilardo, masa tenisi, tırmanma duvarı, film odası, kulüp lounge gibi pek çok alternatif aktivite de Club Sporium'un benzersiz özellikleri arasında.

Club Sporium, hafta içi 07.00-23.00, hafta sonu ise 07.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecektir.

kaynak: http://www.besiktasjk.com...r/haberler.php?h_no=10286