1. 1.
  mobil strateji oyunu. android ve ios platformları için geliştirilmiş facebook'ta da oynanabilen online oyun. Online strateji oyunlarının atası olan traviana oldukça benzeyen bir yapısı vardır.
  ... tembel adam
 2. 2.
  Türklerin birbirini kestikleri oyundur. Kore yapımı oyunda taht için binlerce oyuncu onlarca ittifak savaşır. Ne hikmetse tüm krallıllarda çin ve kore rüzgarı eser. Zevklidir. Bağımlılık yapar. Paran yoksa ezik hissettirir.
  1 ... juron
 3. 3.
  taiwanlıların krallıkların çoğunda hakimiyet sağladığı ve krallık savaşında egodan mı bilinmez türklerin çinli ve taiwanlılara karşı savaşması gerekirken birbirlerine saldırıp krallığa bahsettiğim ülkelerden birinin hakimiyet sağlamasıyla sonuçlanır. (oyun sabır ve biraz da para içerir, para olmazsa çöp niyetine kullanılırsın genelde.)
  ... sakalperver
 4. 1.
  Oynadigim guzel oyundur.
  3 ... bakir playboy
 5. 5.
  1 haftadır oynadığım strateji tabanlı oyundur. 742. krallıkta Türk ittifakı oluşumu içerisindeyiz. Oynayan arkadaşları bekliyoruz aramıza, bu gevurlarla olacak iş değil.
  ... captain mfk
 6. 6.
  Abimin bagımlısı oldugu oyun.

  Şimdi ben de indiricem bakalım...
  ... k i n
 7. 7.
  Türk ittifaklarının tekçilik zihniyeti yüzünden birbirlerini yedikleri mükemmel bir strateji oyunudur. Google Stor'da en çok hasılat yapan oyunlar arasındadır.
  1 ... thecreation
 8. 8.
  Türklerin favori oyunlarından bi tanesidir.
  ... spaces