bugün

benzetildiğim kişi .
Nick altı sular seller şeklinde devam eden yazar. Gerçek kimliğini kimse bilmiyor ama Aslında... Neyse zamanı gelince öğrenirsiniz.
90'larda bir süre rahmetli olmuş Daily Planet muhabiri.
saçı bozulmayan süper kahramanın dünyalı adı.
dünyalı anasının adının martha olmasından mütevellit; anasından üçüncü tekil şahıslara martha diye hitap eden kal el mahlaslı, karaktersiz kriptonlu.
görsel
az evvel takibine alındığım çaylaktır. yazar olman, olursan da güzel yazılar yazman ümidiyle hoșgeldin diyorum
Hoş gelmiş on birinci nesil çaylağı.
(bkz: Enver aysever)
şişe dibi siyah çerçeve gözlüklerle o hatunu nasıl tavladığına akıl erdirilemeyecek adam. *
görsel
superman olamayan hali ile bildigin mr. bean gibi bir sey.

yani bunun bir arasi yok mu kardesim?

ya superman, ya mr bean mi?
kill bill filmindeki bill karakterinin superman hakkındaki düşünceleri:
--spoiler--
"Now, a staple of the superhero mythology is, there's the superhero and there's the alter ego. Batman is actually Bruce Wayne, Spider-Man is actually Peter Parker. When that character wakes up in the morning, he's Peter Parker. He has to put on a costume to become Spider-Man. And it is in that characteristic Superman stands alone. Superman didn't become Superman. Superman was born Superman. When Superman wakes up in the morning, he's Superman. His alter ego is Clark Kent. His outfit with the big red "S", that's the blanket he was wrapped in as a baby when the Kents found him. Those are his clothes. What Kent wears - the glasses, the business suit - that's the costume. That's the costume Superman wears to blend in with us. Clark Kent is how Superman views us. And what are the characteristics of Clark Kent. He's weak... he's unsure of himself... he's a coward. Clark Kent is Superman's critique on the whole human race. Sorta like Beatrix Kiddo and Mrs. Tommy Plimpton."

"Şimdi, süper kahraman mitolojisine göre bir süper kahraman ve bir alt kimlik vardır. Batman aslında Bruce Wayne, Spider-Man aslında Peter Parker'dır. O karakter sabah uyandığında Peter Parker'dır. Spider-Man olmak için bir kostüm giyer. işte Superman burada diğerlerinden ayrılır. Superman, Superman olmadı. Superman olarak doğdu. Superman sabah uyandığında Superman'dir. Clark Kent onun alt kimliği. Üzerindeki büyük "S" harfli kıyafeti, Kent ailesi onu bir bebek olarak bulduğunda içinde sarılı olduğu battaniyedir. Onun kıyafeti bu. Kent'in kıyafetleri ise - gözlükleri, takım elbisesi - asıl kostümdür. Bunlar Superman'in aramıza karışabilmek için giydiği kostümdür. "Clark Kent", Superman'in gözlerindeki "insan" yansımasıdır. Peki Clark Kent'in özellikleri neler? O güçsüz... kendinden emin değil... korkak. "Clark Kent", Superman'in gözünden insanlığın bir eleştirisidir. Beatrix Kiddo ve Mrs. Tommy Plimpton gibi."
--spoiler--
insanlık dersi veren hayal ürünü bir karakter. niye insanlık dersi dersek eğer;arkadaş pasif görünüşlü,gözlüklü ve sakardır ama içinde bir superman saklamaktadır. buda ne öğretir bize? her clark kent'i küçümseme.
biyolojik babası jor-el, biyolojik annesi lara-el. asıl adı kal-el olan, dünya'da onu bulan kent ailesinin kahraman çocukları superman'in, ismi...
uçarken ata binmesini unutan şimdi hiç uçamayan sevdiğimiz bir arkadaşımız..
telefon kulübesinde taytını giyerken fuhuş zanlısı olarak polis tarafından gözaltına alınan süper kahraman.

(bkz: süper tro)
cnbc-e'de yeni sezonla başlayan dizideki karakterdir o meşhur dizi smallville'dir... clark amcanın gençliğini konu alır. 8.sezonu ile geri dönmüş efenim. yakında clark'ın minik torunlarını görebiliriz ay da chole'nin kötü yola düştüğü sahneleri ve tabii ki lex malını... harbi lex ile lana'ya ne oldu onu çözemedim en son 6 mıydı 5 miydi orada bırakmıştım hala devam ediyor... enterasan.
kripton gezegeninden gelen ve esasında tek gerçek süper kahraman olan supermanin homo sapiens diye tabir ettiğimiz insanoğlunun arasına karışmak için büründüğü kimlik.
(bkz: unlock)
smallville dizisinde hep aynı kyafeti giyen genc, diger yandan o kadar hızlı hareket ederki bir saniye icinde daily planetin icindeki bombayı bulur mahsur kalanları kurtarır ve bombadan kurtulur.işte oyle bir insandır.
kışın süper bir içlik olarak kostüm giyen yegane insan.

+ooo abi iyiymiş ya *valla sıcak tutar şerefsizim.
*he ya bide vücudu sarıyo biliyon mu. böle görev mörev çıkınca pratik oluyo.
+hımmya sen yoksa kostüm çizmelerini çıkarmadan mı botlarını giydin aq len?
*ehheh heeeee valla giydim hacim. ama pratik oluyo o anlamda yani.
+leş gibi kokarlan ayakların aq malı puaaaahaahhaa pratik diyo hala yaa. sadettiiin az gel heleee ahahaa.
f-noldu len ne var aq?
+saf botun içine çizme giymiş. hoooaaahh ahahhaaa.
f-ney ney neeyy ahhah hahhaa ha malmısın len kğğhhaa hahaa.
*hümnübülüüülüğğ.
şiddetle ihtiyaç duyulan kişidir. * *
(bkz: duygusal terminatör)

bunun bir sevgilisi var adı lana lang.bu kıza aşık fakat gidip söyleyemiyor.kıza yaklaşamıyor daha sonra kız da buna meyilli olduğunu söylüyor.bunlar çıkmaya başlıyorlar,gayet güzel hoş gidiyor derken bu arkadaş "ben superman'in benim süper güçlerim var" diyerekten kız buna her yaklaştığında kendini çekiyor "benim süper güçlerim bunu incitir" diye.

lan sen kim oluyorsun delirtiyorsun bizi ha uzaylı.süpermiş yatakta süper güçlerini kontrol edebilir miymiş?ufak bir taş görünce kıvranıyorsun o zaman niye bu kadar havalı değilsin zurnacı..

(bkz: süperman i kendine rakip gören türk)
daha smallville' den ne kadar yakışıklı olduğu ortaya çıkandır. smallville' de oynayan genç adam neden yeni superman serisinde gözükmemiştir, bu soru da sorulmalıdır.