1. ?.
  diyarbakırsporlu abilerinin yaptıklarından dolayı neredeyse ödüllendirildiklerini gören cizresporlu futbolcuların, kendilerine iki gol atıp maçın berabere bitmesine neden olan hataysporlu futbolculara hadlerini bildirme hadisesidir. *
  -1 ... infantes
 2. 1.
  http://www.ajansspor.com/haber/138313
  ... electronica
 3. 2.
  faşist suçlaması aklımı başıma getirdi...
  özür dilerim, doğrusu şöyle yazmalıydım;
  cizresporlu futbolcular da diyarbakırsporlu abilerini örnek alarak, rakip takım futbolcularını güneydoğu geleneklerine göre mükemmel bir misafirperverlikle ağırladılar...
  hataysporlu futbolcuları her attıkları golden sonra kutlayarak, öpücüklere boğdular!!!
  hataysporlu futbolcular mutluluktan baygınlık geçirerek hastaneye ambulansla ulaştırıldılar!!!
  cizresporlu taraftarlar maçtan sonra, hataysporluları taşıyan otobüslerle beraber polis araçlarını da çiçek yağmuruna tuttular!!!
  cizresporlu futbolcu ve taraftarların, yaptıklarından sonra fair-play'e aday gösterilmesi bekleniyor!!!
  -1 ... infantes
 4. 3.
  komando memet in o sırada tribünde olmadığına işerettir.
  ... kemalettin şentürk
 5. 4.
  bu tür olaylar sadece güneydoğuda meydana geldiği için objektif arkadaştan özür diliyorum sözlerim için. türkiyenin batısında futbol eğlence olarak görüldüğü için böyle olaylar sadece doğuda oluyor çünkü. daha birkaç ay evvel isviçre milli takımı türk milli takımını eleyince, isviçreliler tribündekilerin çılgınca alkışlarıyla ve tezahuratlarıyla 2006 dünya kupası finallerine yollandılar. fatih terim, isviçrelilerin bileklerinin hakkıyla bu turnuvaya katıldıgını belirterek gidip teker teker isviçre kafilesini kutladı. ha keza alpay serkan ve diğerleri de.
  bir başka gözlerimi yaşartan ve türkiyenin batısındaki futbola bakışı sergileyen olay da galatasaray-leeds united maçı. maçtan önce 2 leeds taraftarının gsli taraftarların da yardımıyla-ecelleriyle!!! ölmesi sonucu yas ilan edilmiş, türkiyenin batısındaki futbol aşıkları galatasarayın finale çıkmasını önemsemeyerek bu olayı kınamışlardır.
  işte türkiyenin batısı ile doğusu arasında futbola bakış farklılığı...
  1 -2 ... cyranox