bugün

--spoiler--
ışidin 2016 da kameralar önünde diri diri yaktığı akerlerimiz sefer taş ve fethi sekin cinayetinde benzini bulunan ülke.
--spoiler--

sol medya yalandaki çıtayı bu kadar mı düşürdü nereleri izliyorsunuz siz, fethi sekin izmir adliyesinde birlikte bildiriler imzaladığınız örgüt tarafından şehit edildi.
Işidin 2016 da kameralar önünde diri diri yaktığı akerlerimiz sefer taş ve fethi sekin cinayetinde benzini bulunan ülke.
El kaideyi suudi arabistan ve abd ile kurmuş , talibanı desteklediği için afgan halkının hayatını cehenneme çevirmiş yobaz ülke.
Ortam gerildi.
uzaklardaki dostumuz pakistan çok yaşa.
güzel bir şarkıdır.

filistinli hainlere yardım eden ihh pakistandan çıkmamaktadır, hatta sudandaki darfur bölgesi gibi bir çok yere kamp kurmuştur lakin bir çok salak daha dogru düzgün ihh derneginin işleyiş tarzını ve sitesini ziyaret etmedigi için ihh'yı filistinden ibaret sanmaktadır ne acıdır ki onlar salaklıkta sınır tanımamaktadırlar.
en az 30 yıldır tribünlerde yaşatılır. şöyle:

"saldır, saldır, saldır kanarya
kanarya kanarya saldır kanarya"

evet arkadaşlar bu beste neyzen tevfik'in değildir, cive pakistan şarkısınındır...
yaşadığı felaketin yaralarını sarmaya çalışan dost...
filistin'li hainlere yardım eden ihh neredesin?
cive pakistan'a yardım gemileri gönderecek misiniz ey aktivistler...
(bkz: jeeve jeeve pakistan) *
çocukluğumun 23 nisanlarından aklımda kalan bir şarkı. ne acaipti ya. özledim ama birden.
güncel Önemli Başlıklar