bugün

Doğru değildir. Alıyorlar.
Vermiyorlar zaten. Dün 8 bakkal 5 market, 6 da büfe dolaştım. Yok biz vermiyoruz yok biz satmıyoruz yok biz hepsini götümüze soktuk. Vermeyecekseniz vermeyin böyle çirkinleşmeye gerek yok.
bu kampanyalara kanmayın. kampanyanın geçerli olduğu bakkal amcaların hiç biri, hiçbir bedavayı vermek istemiyor.
(bkz: bu devirde bedava kim kime veriyor oğlum)
sırf bu işgüzar, safsiken bakkal amcalarla uğraşmamak için bir sürü bedavam eridi gitti.
groseri hariç doğru olandır.
Vermeyecekleri öngörüsündendir.

Kol saatine kahkaha attım kardeş.
sikayetvar.com'da nedeni anlaşılabilecek durum.
(bkz: uludağ sözlük beleşçileri)
Nereden aldıysan oraya git lafından sonra 1 liralık şeyin peşine düşmek olmaz tabi.
Bir suru var da useniyorum sozluk. Koleksiyon yapmaya basladim. Bir liralik sey icin o kadar yokus inicem de, yorgun argin bakkala gidicem de, bakkalin verip vermeyecegi bile belli degil. Bizimle diyilsin pepsi promosyonu (bkz: gereksiz promosyonlar)
(bkz: cipsten çıkan bedava pepsiyi hiçbir market vb. Yerlerin vermemesi)
hiç kimse vermediği için alınmaması doğaldır.
Hüzünlendirici ve hayalkırıcıdır.
Algida, Max isimli sikimsonik dondurmasına 200.000 bedava promosyon vermişti, bir uyanık bedava yazan çubukların çakmasını yapmıştı, Algida 340binlerde uyanmış. Ne alaka dimi.
eğer bedava kazandın yazısı koyacaklarına pepsiyi cips paketinin içine soksalardı hiç böyle olmazdı.herkes alır içerdi.alkışlamayın tamam gerek yok.
ben cipsi bile bim den alıyorum. patito. cok hos ama icinden le cola çıkmıyor. ciksa verirdi bim. bim oyledir, verir yani. haci Zübeyir emminin bakkali ondan dolayi batti zaten. haberi yok gerci bundan, olsa zorluk çıkarmadan verirdi promosyon pepsiyi.
Bazı uyuz bakkalların Bahaneyle vermediği kola.i
Her paketten 2 tane çıkıyor bana.

Yoksa herkese mi 2 tane çıkıyor, sırf bu yüzden cips paketlerinden bol bol pepsi çıkmasına neden olan kurnazlıktır.

Nasıl olsa kimse almıyor her pakete 3er 5 er tane atın amk mı diyorlar acaba.
Üşengeç toplumun verdiği rehavetten dolayı olabilir. Bir de amaan kim alacak onu be kardeş kelimesini sık duyarsınız bu gibi şeylerde.
güncel Önemli Başlıklar