bugün

kasiyer suçludur s*ktir git filan diyor. videonun başı yok ayrıca, nasıl delirttiyse adamı artık. tekrar okutup 3.5 lira isterseniz silebilirim diyebilirdi.
izlemeden saydırmamak lazım.
Kasiyer de az değil.
Tabii ki hiçbir şey şiddeti meşrulaştırmaz.
adam akıllı bir soru sormuş kasiyer boşa triplere giriyor üstüne adamada küfür ediyor.
patatesin kilosu kaç para mk diye düşünmüş haklı avukattır. kasiyerler topluma ucuz fiyatlı cips sürmeli.
kasiyerin elinde olan bir durum değildir. kasiyer dediğimiz zat oraya çivi ile dikilmiş yarrak gibidir. siz verirsiniz o geçirir. ilerisine yetkisi yoktur. boş yapmayın iyi günler.
ortada tamamen iletişimsizlikten kaynaklanan bir durum var. ikisi de kendi söyleyeceklerini söylüyor ama karşısındaki ne diyor diye bir dertleri yok.
haberi okuduğumda önce vay ayı dedim, sesli video izleyince az bile vurmuş keşke bi de kafa atsaydı dedim.

zaten benzinliklerde çalışanların %95'i ağır sorunlu adamlar.. hakettiğini ucundan bulmuş bir dahakine tam bulur umarım.
Ne olursa olsun şiddet girince işin içine haklıyken haksız durama düşüyorsunuz arkadaş yapmayın işte.
KAsiyerin yaptığı iğrenç tavra karşılık, Avukatlık Sıfatını kullanarak Tehdit eden avukattır.
Akıl vermek gibi olmasın Diyarbakır barosu disiplin kuruluna usulünce şikayet edilirse avukatlık ruhsatı dahi iptal edilebilecek avukattır.
markette değil benzinlikte geçiyor olay.
muhtemelen her zamanki gibi piyasa fiyatından fazla fiyattır.
kasiyer saygısız, avukat sabırsız.
olay çıkmasa şaşıtıcı olurdu.
Boyle kasiyeri sikmek lazım, avkuatın da kalır yani yok ama ona blowjob yeterli.
e5 kenarında, tabela üniversitesinde ağa babasının parasıyla hukuk okumuş ve bu durumun kendisine emekçiyi dövme hakkı bahşettiğini sanan mahlukat.
la ne kadar meraklısınız egzajere etmeye

yok diyarbakırlıymış

yok avukatmış.

kabzımal olsa normal mi diyecektik.

la bu memleketteki eğitim kalitesi belli

herif kalkıyor, eğitim yükseldikçe sinir krizi geçiriyorum falan diyor

o benzinlikler ; çalışan insan kitlesi belli

müşteriye hitap tarzları belli

mağarandan çıksan sende fikir sahibi olacan.

o avukat denen de saçmalamış

kasiyerde ağzından çıkanı kulağı duymayan bir tip.

bu memleketin okumuşu ayrı cins, okumamışı ayrı

her zaman söylüyorum, bu memleketi formatlıyorlar.

şu herif tv a ne kadar az çıksa hayat da o kadar daha kolay olacak

denemesi bedava.
Avukat mavukat bilmem ama cips cidden pahalı amk ya .
Hayat pahalı diye malumu tokatlayabilir miydi diye düşündüren aksiyon sahibi.
Gülmemek elde değil. Nerye gidiyoruz biz böyle ya?
kürdoların olduğu yerde normal bir gün.
ikisi birbirinden avel, söylenecek söz yok.
dikkatli izledim de kasiyer

basbayağı s*ttr git çekiyor.

ne günlere kaldık.
iki tarafın da haksız olduğu kavga.

avukat bey, cipsin fiyatı belli. "tekrar geçir, 3,5 lira olamaz" demek nedir? ne gereği var?
kasiyer bey, siz niye adama ters yapıp inatlaşıyorsunuz? ne gereği var?
avukat bey, adama önce hukuk yoluyla hakkınızı arayacağınızı söyleyip, 1 saniye sonra saldırmak nedir? abzürt mizah şeysi mi yapıyorsunuz? *
velhasıl gereksiz bir tartışma, gereksiz bir kavga. haklı taraf yok. iki taraf da birbirlerine girmeye yer aramışlar. hadi benzinci neyse, hayatında bir tane kitap okumamış adamdır muhtemelen. avukat adam neden böyle bir durumda kalınca şiddete başvurur? bunu anlamakta güçlük çekiyorum.
şiddet çözüm olmasa da, olayın iç yüzünü bilmeden yorum yapılmamalı.