1. 1.
    diyarbakır'da yaşanan olay.

cips fiyatı yüzünden kavga etmek
    cips fiyatı yüzünden kavga etmek
    http://www.cumhuriyet.com...__calisani_tokatladi.html
    2 -3 ... jimmy tudeski
  2. 1.
    Haksız olan avukattır. Orada ki emekçi kardeşimize atılan bir tokat bütün asgari ücretli emekçilere atılmış tokattır. Bana katılanlar oy versin görelim gücümüzü.

https://m.youtube.com/wat...outu.be&v=2ZTWst2eJMg
    11 -6 ... atamiz recep tayyip erdogan
  3. 2.
    (bkz: okumuş ama adam olamamış) avukattir.
    14 -7 ... when i was a child
  4. 3.
    kasiyer suçludur s*ktir git filan diyor. videonun başı yok ayrıca, nasıl delirttiyse adamı artık. tekrar okutup 3.5 lira isterseniz silebilirim diyebilirdi.
    ... 9unkaresi81
  5. 4.
    izlemeden saydırmamak lazım.
    Kasiyer de az değil.
    Tabii ki hiçbir şey şiddeti meşrulaştırmaz.
    2 ... yasak merve
  6. 5.
    adam akıllı bir soru sormuş kasiyer boşa triplere giriyor üstüne adamada küfür ediyor.
    3 -1 ... mumbarsever01
  7. 6.
    iyi yapmis avukattir.
    Yapistirmis tokadi.
    Allahin kekosunun musteri ile konusmasinda meymenet yok.
    1 -1 ... atechso
  8. 7.
    patatesin kilosu kaç para mk diye düşünmüş haklı avukattır. kasiyerler topluma ucuz fiyatlı cips sürmeli.
    3 ... inmyopinion
  9. 9.
    memlekete bak amk. adam avukat diye bir kasiyere tepeden bakıp mesleğini kullanarak onu tehdit ediyor ve hala onu savunanlar var. avukatsan avukatsın, ne o isim sormalar, tehdit etmeler? açık söylüyorum bu adamın bir daha avukatlık yapmaması lazım. git bana artistlik yaptı diye vur, birbirinizi yiyin ama gidip de mesleğinle onu tehdit edemezsin ya. yok öyle bir dünya. böyle insan kim bilir çevresinde kimleri bu şekilde tehdit ediyordur. avukat yüzde iki bin beş yüz haksız. sen kimsin tokat atıyorsun ona?
    7 -2 ... t i b b
  10. 10.
    kasiyerin elinde olan bir durum değildir. kasiyer dediğimiz zat oraya çivi ile dikilmiş yarrak gibidir. siz verirsiniz o geçirir. ilerisine yetkisi yoktur. boş yapmayın iyi günler.
    2 -1 ... stay with me