Advertisement

 1. ?.
  ezik insanların yapabileceği davranışlar arasındadır.

  bu toplumda şiddetin olduğu her alanı inceleyin. altında ekonomik koşulların yetersizliğini, aileden sevgi görememeyi ve bunların sonucunda elde edemediklerine duyulan öfkeyi görebilirsiniz. yeterlilik duygusu eksik insanlar empati duygusunu, takdir duygusunu henüz oluşturamadıklarından en sığ saldırma yöntemlerini kullanırlar.

  evrimini tamamlamış bir insan sol frame'de cirit atan ve zaman zaman insan lişkilerinin içinde de rastladığımız cinsiyetlere saldırma durumunu gerçekleştirir ve bu en acınası dikkat çekme hallerinden biridir.

  genelde yerli otomobillere doluşup yüksek ses müzik dinleyip sağa sola sataşanlar, başkalarının mallarına zarar verenler, yılbaşı tacizcileri, gay-kadın-erkek ayırmadan küfredebilenler hayatın ezdiği insanlardır.

  sol frame'de dönen abukluğu gerçekleştirenlerinde dahil olduğu bu grup aslında hiç sevişmeyen, sevilmeyen ve dolayısıyle hiç kimseyi sevmeyen insanlar malesef. yarattıkları kirlilikten burda vasat entryler girenleri, saklananları, uludağ sözlüğü terkedenlerin varlığını biliyorum. ve yarattığınız çöplükte boğulun istiyorum.

  yeter.
  5 ... adimsonbahar
 2. 1.
  kendini bir şey zannedip elitçilik oynamaktır.
  gaziosmanpaşada, bağcılarda bir mahallede büyüyüp los angeleslı gibi davranmaktır.
  boynuna bir fular gözüne kemik gözlüğü takıp kendi toprağının dişisine kezban diyerek osmanlıktan kurtulduğunu zannetmektir.
  sanal ortamlarda bütün gün karı kız muhabbeti yaparak abazanlığın dibine vururken aynısını karşı cins yapınca yollu , sevişgen, sik arayan ilan etmektir.

  kendisine ayna tutulmasından rahatsız olmaktır.
  3 ... galaksiler arasi yolcu
 3. 2.
  'büyük aşklar kavga ile başlar' sözünden hareketle vira bismillah diyip sazan avına çıkmaktır.
  1 ... morbulutlar
 4. 3.
  hay ağzına kalemine sağlık dedirten bir konu, bir dışa vurumdur bu.. küçükken ailesinden şiddet görmüş bazı istismara uğramış kişiler; büyüyünce şiddete ve saldırıya dönük hayat yaşamaktadırlar. hayatında bir kız arkadaşı olmamış bu duyguyu yaşamamış. ama dilde ve görselde çok aham şaşam bir hayat yaşamışcasına yapmadıkları yapamdıkları şeyleri yapmış gibi görünerek sol framede abuk sabuk başlık açarlar. dakika geçmezki bu başlıklara benzer başlık görmeyeleim. biri sivtah yaptım ben( bak ya nekadar meraklısı varmış) hemen başlıklar ard arda gelmeye başladı diye böbürlenirler. konserlerde mitinglerde vb kalabalığın çok olduğu yerlerde sırf sağa sola sarkıntılık yapayım diye bulunan tiplerde vardır. sizin ananız bacınız öyle ortamlara girsede onlara o tür hareketler yapılsa hoş görürmüsünüz. allah onların varlığından bizi korusundur. bu sosyal deilde asosyal bir hayat yaşadığınızın göstergesidir.
  2 ... kumral34