1. 1.
  saçmalığın dik alası bir durumdur. sen erkek halinden memnun olmayıp kadınlığa/translığa dikey! geçiş yapıyorsun ama sonra da gidip bir kadınla cinsel seks yapıyorsun. ulan arkadaş pipini kestirmeden önce neden kadınlara arzu duymadın da kadın kılığına girip hemcinslerini arzularken buldun kendini. manyak mısın arkadaş. gel de delirme.
  1 -1 ... dakandaz
 2. 2.
  Saçma falan değildir her kadın heteroseksuel değil ki her trans heteroseksüel olsun. Cinsiyet ile cinsel yönelim ayrı şeydir buna seksüel ve gender ayrımı denir. Kişi kendini kromozomsal cinsiyetinin aksine kadın gibi hissediyordur ve bir kadını erkek kimliğinde değil lezbiyen bir kadın kimliğinde arzuluyordur.

  Hani bir söz var beş parmağı beşi de farklıdır diye işte insanlarda ayni böyle farklı her insan çoğunluğun normlarına uymak zorunda değil zaten doğuştan gelen bazı şeyler öylesine baskındır ki istesen bile engel olamazsın. insanlar ne cinsiyetini, ne cinsel yönelimi, ne de hissettiği cinsiyeti kendi seçiyor bu yüZden insanları yaratıldığı gibi kabul edin, zorbalık yapmayın, kalp kırmayın.
  1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 3. 3.
  Taksim delisi cenk'in mürididir.

  "Kadınsı erkeğim, lezbiyenim yani."
  2 ... cali gula
 4. 4.
  (bkz: wachowski biraderler)
  1 ... strawberry blonde