bugün

Yanlışlıkla birkaç kez bayanı seçtik diye. ibne mi olduk kardeş.
erkek olmama rağmen kadın seçeneğini seçerek harun abiliğimi konuşturduğum anket. işte biz de böyle feministiz.

özür dilerim ama hangi ihtiyaç üzerine böyle bir ankete gerek duyulmuştur? moderasyonun kadın yazarları ayıklaması olayı falan mı?
Aldığım duyuma göre; erkeği işaretleyenleri inciye alacaklarmış. Kızlar ise burda takılacakmış.
iyi hoş da, neden ikide bir çıkıp duruyor bu? sözümüze inanmıyor mu?
bir erkeğe bir dişiye basıyorum ben de. adam gibi iş yapın amk.
Ne olduğunu anlamayıp hemen kalksın diye üst üste üstüne tıkladığım anket. Çoğu kişi de aynısını yapmıştır.
üniversite ders seçimleri öncesi zorunlu anketi hatirlatmistir. illa anket doldurulacak sonra seçim yapilir. peki sözlükte bu anketin amaci ne?
(ses:#6640)
Karşıma 4 defa çıkan absürdlük.

3 kere erkek 1 kere kadın işaretledim, içimdeki x kromozomuna ayıp olmasın diye.
Yav su sozlugu yenilemeyin artik be suyu cikiyor iyice buranin.
fişleniyoruz ama bakalım hayırlısı..
zall karnede verecek mi acaba bize?
Acele edip bir maviye bir pembeye basıyorum benim de kafam karıştı.
ilk başta reklam sandım. Nasıl kapatcaz diye 1-2 dakka çarpı aradım amk...

Ne gerek var ki buna şimdi?
Derhal amacının açıklanması gereken ankettir.
Hayır habersiz yapıyorlar yanlışı işaretleyemiyoruz. Yanlışlıkla doğru işaretledim amk.
görsel
1 kere karşıma çıksa neyse. ne zaman bir yazarın profiline bakmaya çalışsam karşıma bu çıkıyor.
Tek sonuca inanmayan ankettir.
"Bak emin misin?" Der gibi sürekli soruyor.
Kan dı rıl dık.
Bir anket ama gerek varmıydı ki?
Sorsanız söylerdik zaten.
Zall sözlükten kız düşürecek galiba.
Reklam sanıp önceki sayfaya dönenler gay olarak fişlenmiyodur umarım. Bi dk mesaj geldi..
Her seferinde çıktığından bir erkeğe bir kıza basıyorum. Yüzyılın en yersiz uğraşı.
her seferinde çıktığı için ibneliğine pembeye basıyorum.
sürekli çıkması sinir bozucu. pegasus reklamı gibi birkaç gün çekeceğiz sanırım.
cevap vermeme rağmen ısrarla bana tekrar ve tekrar cinsiyetimi soran ankettir.

erkeğiz ulan işte daha kaç kere soracaksın? en sonunda kızı seçtireceksiniz bana.
40 kere çıkması nedeniyle insana cinsiyetini sorgulatır hale gelmiştir.

nereye baksam pembe ve mavi görüyorum.

zall cinsiyet mi değişelim istiyorsun derdin ne?*