insanın kafasında soru işaretleri bırakan ve insanı şüpheye düşüren erkektir. erkek olup olmadığı dahi şüphelidir.

zira ilişkiler cinselliğe giderken kullanılan basamaktır ve içinde cinsellik olmayan ilişkiye devam edilmemelidir.
cinsel problemleri olan, pasif veya ılık erkektir.

kadınların ve ilişkilerin seks için kullanılacak bir basamak olduğunu henüz kavrayamamıştır.
Aynı zamanda birkaç ilişkiye daha devam ediyordur. Erkek kelimesini baz alarak konuştum. Hürmetler.
Lafın gelişi erkektir. Pasif olabilir, ılık olabilir. Ya da amatör erkektir ki henüz kadınların ne işe yaradığını tam olarak kavrayamamış erkektir.
sadece erkek değil adamdır adam.
Yoktur.
hangi tür ilişkiye sorusunun cevabı verilmediği sorunsal. cinsellik olacak ilişki vardır olmayacak ilişki de vardır.
Sevmesini bilen. Sevdigini kendi canindan cok seven, sadakatli erkektir. Hayatini paylastigi , arasinda baglilik olan bayan kisi hicbir zaman kendisiyle keyfinden iliskiye girmek istemiyorsa pek bisey demiyorum

Ama bayanin elinde olmayan (rahatsizlik, hastalik, goruntude bozulma itici goruntu vb) bir durum nedeniyle cinsellik yoksa sirf bu yuzden biriyle iliskisini bitiren ne erkektir nede adamdir bana gore. Erkek dedigin Karisi felc gecirse omur boyu onun altini temizleyebilecek ve aldatmayacak olandir. Cinsellik ihtiyac olabilir ama bunu zaten ya ruyanda yada masturbasyonla bir sekilde atiyorsun

illa sex olacak diye bir sey yok. omur boyu elini s.ksen ne olucak ? Burda ihtiyac ihtiyac denmis ama mesela sicmazsan ölursun zorunlu bir ihtiyac. Hadi sexde oyle diyelim, kendi ihtiyacin icin sevdigim dedigini ve seni seven birini aranizda baglilik olan birini terk ediyorsun. Halbuki biri ona silah cekse silahin onune gecmen gerekirken, onun yasamasi icin tek secenek senin kalbinin ona nakil olmasiysa veya herhangi birseyse gozunu kirpmadan canini vermen gerekirken, onun kolu bacagi kopacagina benim kolum bacagim kopsun raziyim demen gerekirken ona dokunamadigin icin onun ahlakini,sana olan sadakatini,sevgisini hice sayip sirf cinsellik icin (onu cinsel bir objeymis gibi) sirf cinsellik icin aldatiyor,terk ediyorsun veya orda burda "cinsellik olmayan iliskiye devam eden erkege nasil bir erkek diyorsun, erkekliginden suphe ediyorsunya hani, asil erkekten sayilmamasi gereken, erkekliginden suphe duyulmasi gereken kisi sensin.
Sevgi olmadan iliski olmaz. Cinsellik olmadan olur.
Benim vakti zamanında 2 senelik bir ilişkim oldu. Seven taraf ben değildim. ilişki benim için alışkanlık olmuştu ve hafta sonlarımı dolduruyordu sadece. Zaten hep onu ikinci plana atmam yüzünden kavga ederdik.Her neyse.
Bir yerde gop tan mecidiye köye gitmemin bir amacı olalıydı o da sikişti. Sevişmelerimiz hoşuma gidiyordu açıkcası. Bir gün bana, kendisini evleneceği adama saklayacağını ve daha fazla ilerlersek annesinin onu geberteceğini söyledi. Benim hevesim kursağımda kalınca soğudum karıdan. Cinsellik faktörü tamamen ortadan kalkınca tabi ilgim bitti komple. Zaten pek de sallanacak sevgi yoktu işin içinde. Kız daha fazla dayanamayıp ayrıldı benden. Ayrıldığımız günün gecesi koynumda başkası vardı.
Allah yolundadır.

görsel

Evlenmeden olmaz diyen, ehli sünnet evladıdır. Sırnaşmayı, böyle erotik erotik yaklaşmaları sevmez.

Ulan ne yigitler var be.
iki taraf da nikah kıyılmasını bekliyor olabilir.
eğer böyle değilse taraflardan biri konuşana kadar bekleyeceğiz.