bugün

her dönemin romantik sorgusu.

hiç tatava yapmadan yarramı yürür deyip geçebilirsiniz.
seks iki tarafın deli gibi birbirini istemesi ile ilişkiyi tutkulu kılan aktivitedir.
öyle uzak mesafeler yok efendim fotoğrafına bakıp uyumalar, sadece sarılsam yeterler falan yalandır.
cinsellik ilişkinin dinamosudur. sadece süreyi iyi ayarlamak gerekir zira fazlası insan sikmeye girer.
aseksüelseniz neden olmasın?
Sikmediğim ejderhaya zincir bağlamam.
bir zamanlar yürümekteydi.
günümüzde ne yazık ki hayır herşey mi canım seks.
ilişki zaten ilerleyen bir durumdur. Cinsellik ise ilişki içerisinde, zaman zuhur edince ortaya çıkacak olan bir çok duygudan, histen yada arzudan biridir.
Ben Cinsellik için ilişki yaşıycam diyorsan sıkıntılıdır. Bu derdini paralı ortamlarda pek ala sıkıntısız bir şekilde giderebilirsin.
Fakat Ben bir ilişki yaşıycam diyorsan şayet, cinsellikte zamanı gelince bu ilişkinin içerisinde zaten varolacaktır.
Tutku ve libidodan arınmış birer kütükseniz yürür.
Yurumez. Vurdurmak gerekir.
başını yürür.
yürümez arkadaşlar.

aranızda cinsel çekim olmadan, düzenli seks olmadan o insana bağlanamazsınız.

bağlanıyorsanız eğer kendinize dışarıdan bakmayı deneyin çünkü bir zayıflığını kapatmak için berabersiniz o insan ile.
en fazla çıkar ilişkisi yürür.
5 - 12 yaş arasındaydanız neden olmasın.
Oral seks sayılıyor mu? *

(bkz: Ne saçma sorular böyle)
(bkz: ben sana soruyor muyum Kimi sikiyorsun diye)
(bkz: ozan güven)
yürümez kardeşim yürümez. ha cinselliğe mani bir problem oluşmuştur hastalık vs seviyorsam ömür boyu yanında kalırım ama iki kişide sağlıklıysa ortada bir problem yoksa cinsellik olmalıdır. cinsellik ilişkinin mihenk taşıdır.

şimdi hiç ilişkisi olmamış kişi çıkıyor cinsellik olmadan olur diyor. neye göre olur? şimdi bu olur diyenler sevgilisi olmamış efendi erkek güruhu. bunlar kızları üzen piç erkeklerden dert yanıp bizim sevgilimiz olunca onlara iyi davrancaz , onları üzmeyeceğiz kahve iççez film izlicez modundalar. hiç kendilerine de sormuyorlar ki kızlar neden bizi tercih etmiyor. bırakın olum bu hassas, ilgili, kırılgan ayaklarını sadece sevin gerisi kendiliğinden gelir zaten naber nasılsın bugün ne yaptınlarla ilişki mi döner hacı? heyecanı olacak ilişkinin 2.3. aydan sonra kişiler ufaktan da olsa erotizm konuşacak. hoş gerçi şimdi 2.gün yiyişiyorlar.

işte sen acaba şunu desem böyle mi olur bunu desem alınır mı falan diye düşünürken kız bir süre sonra sıkılıyor siz sadece erkeğin mi libidosu var sanıyorsunuz ey kardeşim? iki sevgili yan yana aynı ortamda yalnız kaldığında ateşle barut misali kız zaten seviyorsa seninle deli gibi öpüşmek isteyecektir. tabuları vs yoksa sizi seviyorsa cinsellikte olur. sizi sevmeyen bir kız zaten sizinle yan yana da gelmez ama geldiyse ateşle barut misali seks de kaçınılmaz sondur.

çocuksu düşünmemek olaya realist yaklaşmak gerekir.