bugün

ilgi duyduğu cinsle aklında Cinsellik olmadan ilişki kurabilen erkektir. Dahası böyle bir erkek yoktur. Gayi biseksüeli her türlüsünün kafası tek bişeye çalışır. O da Cinsellik. Kadınların en nefret ettiği şey de budur. Aklındaki bu pis düşünceyi gizleyip öyle yaklaşırlar bir müddet sonra bu pislik ortaya çıkar sonuç yine hüsran.
Ya ergenliğe girmemiştir ya da gaydir.
pipisi kalkmıyordur, iktidarsızdır, bulun o adi şerefsizi ve hemen kısırlaştırın... sen allahın yarattığı memeleri görüp de cinsellik düşünmezsin he, seeen partnerini soyunurken görüp cinsellik düşünmezsin heee. amacı çok farklıdır, tehlikelidir. kaçın arkanıza bakmadan.
bir diğer “ ay beni sikecekler” nevrozlu hastayı da görmüş olduk.

yaş 15 herhalde.
görsel
Böyle bir adam bulun adımı değiştirmezsem şerefsizim.
cinselsizlik hormonsuzlara mahsustur.
“Zira her türlü aşkın kökü, ne kadar ulvi görünürse görünsün, cinsel güdüdür; evet, aslında aşk dediğimiz şey, sadece inceden inceye tespit edilmiş, özelleşmiş, hatta kelimenin en dar anlamında bireyselleşmiş bir cinsel güdüdür.”

evet, arthur schopenhauer - aşkın metafiziği
aseksüel olabilir. aseksüelim ve yakışıklıyım burada ötenlerin karşımda aklında cinsellik olmadan konuşabileceklerini de sanmıyorum.
Aseksüel erkektir bizzat kendimden biliyorum. Bi yeşil sümük bütün cinselimi bitirdi amünüm artık seks terkim.

Neyse, arkadaşlar ben burada şeye takıldım : Gaydır, gaydırı gubbaktır falan yazmışlar.

Gayın, eşcinselin cinselliği yok mu? Ricky Martin gay olduğu için cinsel amaç gütmeden, mobilyaların tozlarını almak için mi evlendi?

Bu sözlük beni bozdu, öyle böyle değil çok bozdu.
Neye karşı?

Yalnızca “cinsellik amacı gütmeyen erkek” aseksüeldir.

Bir kıza karşı ise arkadaş olarak görüyordur ve bu çok doğaldır.

Bir hayvana hatta bir cesede karşı bile gütmemesi bir anlam içerir. Bunlar da (bkz: zoofili) ve (bkz: nekrofili) dir.