1. 1.
    Sevişmek için belediye başkanının iznine gereksinim duymayan kadındır.
    8 -6 ... kayn
  2. 2.
    Çoğu Dürtülerinin köpeği olmayı özgürlük sanan kadınlardır.

Alçalmayın şu erkeklerin seviyesine.
    12 -9 ... pembe inci tanesi
  3. 3.
    Kucuk ve mutlu bir grubu temsil eden tanimlama. Asil vahim olan cinselligini yasayamayan kadindir. Ama ondan da vahimi sosyal duyarliligi kadinin cinselligi kadar olan erkektir.

Ayar vermekten parmak kanseri oldum banamisin demiyor arkadas.
    5 -1 ... papamidnite
  4. 4.
    hani namus nerededir sorusuna

valla bilmiyorum bende değil

diyecek kadındır.
    7 -9 ... pembe tavsan
  5. 5.
    mutlu kadındır. Mutlu kadın mutlu, mutsuz kadın tehlikelidir.
    -2 ... creepy doll
  6. 6.
    en doğal hakkıdır. toplumun bu çifte standardı ve "ahlak" maskesi ardına saklanan iki yüzlülüğü bitmek zorundadır. eğer cinselliğini özgürce yaşayan ve bir çok kadınla yatan erkek zampara, aygır, playboy v.s. diye nitelendiriliyor "aferin oğlumun sikine" diye takdir ediliyorsa o zaman kadınlar da cinselliklerini özgürce yaşadıklarında ve bir çok erkekle beraber olduklarında zamparalık, aygırlık, çapkınlık v.s. yapmış olmalıdır.
    8 -4 ... keremgo
  7. 7.
    Vay be dediğim kadındır. Cidden tebrik ediyorum sizi bu ülkede bunu yaşabiliyorsanız kadının dibisiniz. 2 tane arkadaşım var biri bakire değil özgürce ilişki yaşıyor diğeri bakire fakat oral yapıyor, sürttürüyor bu mu bakirelik. Bence diğeri daha namusluca.
    4 -1 ... asikadin
  8. 8.
    Helaliyse her türlü yaşaması gereken kadındır. ihtiyaç olum sonuçta. Ama namazdan kulluktan da şaşmamalılar. Ayrıca o münasebet ibadet hükmünü alır.
    2 ... dplmt
  9. 9.
    Herkesin olması gerektiği kadın tipidir.
    5 -9 ... fikirist bir okadar humanist
  10. 10.
    Evli degilse defterine bol bol buyuk gunah yazilacaktir.
    8 -9 ... selia