1. 1.
    Ortalama birkaç ay sonra zıvanadan çıkacak olan kişidir. Kızların/kadınların shit testlerinden kalarak sağ el tayfadan olduğunu kendini gösterecektir. ilgiyi kestiğiniz anda dikkat çekmek için elinden geleni yapacak olan kişidir.
    ... p3tro
  2. 2.
    sağlıklı bireyin düzenli cinsel hayatı yoksa ve ciddi stres altında değilse mümkün değildir dediğim durum.yani atma ziya
    ... futursuzumk
  3. 3.
    hep böyle cinselliğe doygunluğumu belli ede ede cinsel cinsel otobüse falan binerim, inanır mısınız bütün kadınlar sıraya girer önüme gelip sürtünen mi dersin memesini suratıma vuran mı. çok acayip.
    3 ... kendini kandiran adam
  4. 4.
    herkes mantı sever.
    ben pek sevmiyorum.

seks de benim için mantı gibidir.
    olmazsa da aramam amk.

evet.
    -2 ... mavi gozlu kizlari severim
  5. 5.
    taktiktir.
    yua ben yalnızlıktan sıkıldım sevgi arıyorum der sonra sen ufacık bir bağlılık gösterince er kişinin tozunu bulamazsın.
    boş ilişkilerle doyum olmadığını anlayamazlar.
    4 -2 ... lavandula
  6. 6.
    şov yapıyordur. bir ıssız adam tripleri bir de şu karıya kıza doydum artık durulmak istiyorum ayakları...

hala bunlara prim veriyorsunuz amk, şaka gibi.

cinsellik b12 vitamini değil ki fazla alınca vücut stok yapsın, uzun süre onunla idare etsin.
    3 ... kinamiyo takao
  7. 7.
    Alfa özentiliği.
    ... abuzer komurcu
  8. 8.
    69 a cimcife doyulur mu doyulur mu
    Misyonerden dogstyle e doyulur mu doyulur mu
    Soyulur mu soyulur mu
    Tayt dediğin soyulur mu
    Yırtıp emişmek varken kılsızı aranır mı.
    -Bade serttaş.
    ... ayelinickccktn
  9. 9.
    Zeka kırıntısıdır taklitler aslını da yaşatır ünlülerin taklidini yapmadan ünlü olabilen yoktur gayet makul.
    ... yazarxyazar
  10. 10.
    Erkeklerin oynamaya mecbur olduğu boktan rol. (bkz: Kendi olamamak) çok sıkıcıdır.
    1 ... morat