1. 1.
    Afedersiniz ama sadece boş adam aktivitesidir. Neden Derseniz şimdi bikaç amcık gördükten sonra kendilerini geri çeken bikaç sözümona tamahkar sümsük insanlarla aynı ortamda bulundum. Tecrübeli insanlar olarak Amın o müthiş sıcak ve kaygan atmosferi üzerine konuşurken çeşitli görüş ayrılıklarına düştük...

Görüş ayrılığının temel sebebi bazı insanların cinselliğe doymuş olduklarını iddia etmeleriydi. Bunlar henüz 30lu yaşların ilk çeyreğindeki abi dedigim insanlar..
    Dedim yapmayın dostlar bu yaşlarda amcığa doyulmaz. Sürekli içinde yaşasan, gece gündüz oradan beslensen yine doyamazsın, cünkü doğa bunu gerektirir diyorum. Sizin ki kısa süreli bir bıkkınlık olmalı diyorum.
    inatla, artık kadınlara doyduklarını ve cinselliğin zaman kaybı oldugunu iddia ediyorlardı. Dedim üstad.. Dünya erkeklerin kadınları elde etme çabası ve elde edemeyişlerinin sonucunda ortaya çıkan tantanalar sebebiyle dönüyor. Burda kandırmayalım birbirimizi....
    Yok Nuh diyor peygamber demiyorlar.

Bence genç yaşta ben doydum öyle işlere muhabbeti yapmak boş muhabbetten öteye geçemez. Neden derseniz Bi ara şansım döndü amın içinde yüzdüm yaklaşık 3 ay kadar Bi süre. Hergün hergün hergün olmasına rağmen kapıdan cıkınca 5dk sonra yine canım istiyordu. Erkeklik budur.

Cinsellik, üzerinden karizma kasılacak son şey olmalıdır!
    2 -5 ... picleme
  2. 2.
    Yalanların edebiyatı.
    Bir erkek doymaz buna, istediği kadar yemin falan etsin.
    6 -1 ... moon tripper
  3. 3.
    Doyulur mu o tarhana kokulu Bembeyaz memelere? Doyulur mu o çilek kokulu etli amcığa?
    Bizi o şirin ve sevimli dünyadan uzaklaştırmaya çalışan tüm dış mihraklara fuck you diyorum!
    1 -5 ... picleme
  4. 4.
    cinsel haz, c vitamini gibidir vücutta depolanamaz, günübirlik almak gerektiği için doyum sağlanamaz.
    1 -1 ... deep house
  5. 5.
    Sanki kadınlar doyuyo cinselliğe.
    Erkekler hiç doymaz rererö.
    Yemeyin kızlar milleti.
    -1 ... romendiyojenyus
  6. 6.
    ama doyduysa sike acıkmış demektir.
    ... david addison
  7. 7.
    cinsellige karindan farkli kadinlarla doymak haramdir.
    ... arxaggelou
  8. 8.
    doğru kelime doymuşluk değildir aslında. görüp geçirmiş bir insanla hiç yaşamamış insanın cinselliğe bakışı aynı olmaz olamaz. bu doğrudur. bununda edebiyatı olmaz zaten istesenizde istemesenizde davranışlarınıza yansır.
    1 ... rocksuperstar