bugün

Sevişmek için belediye başkanının iznine gereksinim duymayan kadındır.
Çoğu Dürtülerinin köpeği olmayı özgürlük sanan kadınlardır.

Alçalmayın şu erkeklerin seviyesine.
Kucuk ve mutlu bir grubu temsil eden tanimlama. Asil vahim olan cinselligini yasayamayan kadindir. Ama ondan da vahimi sosyal duyarliligi kadinin cinselligi kadar olan erkektir.

Ayar vermekten parmak kanseri oldum banamisin demiyor arkadas.
hani namus nerededir sorusuna

valla bilmiyorum bende değil

diyecek kadındır.
mutlu kadındır. Mutlu kadın mutlu, mutsuz kadın tehlikelidir.
en doğal hakkıdır. toplumun bu çifte standardı ve "ahlak" maskesi ardına saklanan iki yüzlülüğü bitmek zorundadır. eğer cinselliğini özgürce yaşayan ve bir çok kadınla yatan erkek zampara, aygır, playboy v.s. diye nitelendiriliyor "aferin oğlumun sikine" diye takdir ediliyorsa o zaman kadınlar da cinselliklerini özgürce yaşadıklarında ve bir çok erkekle beraber olduklarında zamparalık, aygırlık, çapkınlık v.s. yapmış olmalıdır.
Helaliyse her türlü yaşaması gereken kadındır. ihtiyaç olum sonuçta. Ama namazdan kulluktan da şaşmamalılar. Ayrıca o münasebet ibadet hükmünü alır.
Herkesin olması gerektiği kadın tipidir.
dedikodu yapmaz, başkalarının hayatıyla ilgilenmez, sinirli değil sağlıklı bir ruh hali vardır, gizli saklı yaşamaz, kimseye hesap vermez, özgür olduğu için seçilen değil seçen olur, seçen olduğu için yanlış ilişkiler yaşamaz ve düzgün bir hayatı olur. Seks zaten yapabildiği için evliliğe sadece seks gözüyle bakmaz ve yanlış eş tercihi yapmamış olur.

Türk erkeğine göre ise orospudur. He he tamam.
orospudur.

Bu tespitime katılmayan arkadaşlar artılasın.
prezervatifi ağzıyla takan kadındır. zaten iyi yaparsa o an iyi gelişirse taktığı gibi boşalırsın.
bütün batı kadınları... adamlar devleti öyle kurmuş, devleti öyle bi kurmuş ki kadın evleri kurmuş, kocasından bile gizliyo kadını , almanya´da var öyle ev, kadına tokat atsan, ertesi gün sen işteyken, bavulunu topluyo, 2 çocuğu da alıp sırra kadem basıyo. sen polise gidiyosun, polis sana- kadın evine gitmiş, bilgisi bizde kendisi güvende, ama sen bilemezsin, derhal boşanacaksın, o öyle talep etti, diyo...

ondan sonra hiçbişey yapamıyosun, bizim türk öyle kabadayılık yaptı almanya´ da karısı kaçtı... hala yok kadın....10 yıl falan oldu. çocuklöarını görme hakkı var, polisler getiriyo çocuklarını polis arabasıyla...çocuklara da sıkı tembih etmişler...onlar da söylemiyo...

devlet diyo ki yani- sen kardeşim kadın olarak özgür ol, istediğin gibi zikiş, istediğin gibi yaşa, eğer sana fiske vurulacak olursa, ben burdayım, sadece ve sadece herifi seviyosan onun yanında dur, sevmiyosan ziktiret, ben sana bakarım, diyo....ve kadını koruyo...

ondan sonra sen hayatın boyunca silahlı, üniformalı izbandut gibi polislerle çocuklarını görmek için köşe kapmaca oynamak zorunda kalıyorsun. bi hareket yapsan, çeker vurur herif seni....

var böyle adam almanya´da , türk....kadının efendisi diye yetiştirmişler onu da, bi gacırdattılar, bi zikerttiler, bi ebesinin gacuğunu tersten gösterttiler....o da zike zike öğrenmek zorunda kaldı kadına saygı göstermeyi...icabinda sana, sen cocukların için tehlikesin, derler, senden nafakayı alırlar, ama nafakasını verdiğin çocukları göremezsin...o daha kötü...orda öğreniyosun, kuyruğu kıstırıp, siz haklısınız, demeyi...

yani normal şartlarda adam gibi devletler sana erkek olarak diyo ki- sen kadına cinsel özgürtlüğünü kendiliğinden vermezsen, sana bi tokat atarım - vermek zorunda kalırsın, diyo...sen de bu mesajı eşşek oolsan anlamak zorunda kalıyorsun.
bundan 10-15 yıl önce 30 yaş üstü kadınken genel olarak şu an için 13 yaş üstü kızlarımızdır. ne kadar iyi bilemem ama eski günler daha bir naif, hoş gözüküyor gözüme. şimdi otobüste, dolmuşta ortaokula,liseye giden kızları görünce ben utanıyorum lan. bizim çocuklarımız ne olacak allah bilir.
Hürdür. Kalıbını bulmuş, ben buyum demiştir. Yadırganmaz, saygı duyulmalı.
Türk kadınının % 98idir.
Normal bir kadindir. Zaten ozgurce yasamiyorsa tecavuz vardir. Saka saka bilerek gotumden anlamis gibi yapiyorum yoksa sayisal degerler goz onunde bulunduruldugun da hic de aptal degilim. * kadina gelince teshircilik cocuklari olumsuz etkileyebilir. Ozgur bir cinsel hayatla teshirciligi birbirine karistirmazsa topluma her hangi bir zarari yoktur. Fakat cinselligin hic de hijyenik bir yakinlasma olmadigini bilmeli kendini viryslerden korumalidir.
kaşardır.
tek gecelik birliktelikler yaşamıştır.
Kendi tercihidir.
Kendisini kocasına saklayanlar cinselliğini esir olarak mı yaşıyor diye düşündüren kadındır.

Ayrıca bizimle değildir. Uzak dursun benden.
(bkz: 40 yıllık oltacıyım böyle balık görmedim)
görsel
Herşeyden önce insandır. Kararları ve yaşantısı kimseyi ilgilendirmez.
türbanlı kadındır.
(bkz: motor)