bugün

Cinsel tatmin maksatlı olarak hayatında olduğu bireyi aldatan insan ile duygusal bir yönden hayatında olduğu kişiyi aşk yönüyle aldatan insanın karşılaştırılmasıdır. Ahlaken ve insanen yanlış olan iki, birbirinden farklı durumun kıyaslanmasıdır.
cinsel yönden aldatsıysa aşk bitmiş değildir. Ama duygusal yönden aldatdıysa o aşk bitmiştir.
ikisi de yanlıştır. acıklaması yoktur. affı yoktur.
bilinenin aksine;
Cinsel yönden aldatmanın affedilebilirliği, duygusal yönden yapılan aldatmaya göre daha fazladır. * *
erkeklerin klişe bahanelerinden biridir. yok ben sadece cinsel yönden aldattım, duygusal açıdan tamamen sana aitim saçmalıklarından başka birşey değildir. yahu aldatmanın cinseli, duygusalı, sanalı olur mu? ihanet ihanettir herşartta affedilemez. bunu söyleyen erkeklerin empati yapmasını istiyorum. geniş tipler değilse normal karşılamazlar herhalde.
kötü vs. daha kötü
orospu - orospu çocuğu
cinsel tatmin yolu genellikle erkeklerin tercihidir, tek gecelik ve duygusal bağ kurmadan ilişkiye girerler, kadınlarsa duygusal bağ kurmadan yatağa değil kahve içmeye bile gitmez, eğer bir kadının yatağına girilebilmiş ise bu ilişki kesinlikle kısa süreli olmaz, erkekler yattığı kadınlarda devamlılık değil çeşitlilik istediğinden sürekli farklı kadın arayışına gider.
duygusal olarak tatmin olmuş kadının elini bile başka erkek tutamaz onun için duygusal tatmin ağır basar.
erkek cinsel yönden aldatır, kadın ise duygusal. istisnalat vardır elbet.
cinsel yönden aldatmayı yapan erkekse yuva yıkılmazken, duygusal yönden aldatan hangi cinsiyeti olursa olsun yuva yıkar.
güncel Önemli Başlıklar