1. 1.
  haydar dümen vs gibi ciselliğe kendini adamış değerli hocalarımıza gelen sorulara hocalarımızın veremeyeceği türden alternatif cevaplar tavsiyeler.

  -patlıcan kızlık bozar mı?
  ben 15 yaşında bir genç kızım. internette izlediğim bir videodaki kadın cinsel organına birşey sokuyordu ben de denemek istedim.e vde patlıcan vardı ben de patlıcan soktum. kan geldi .kızlığım bozulmuş mudur?

  alternatif cevap;

  tabi ki bozulmuştur..izlediğin şey de köpek at gibi hayvanlar olsa ne yapacaktın? sana tavsiyem o patlıcanı artık "patlıcan oturtma" olarak kullanman.
  3 ... ilgicekicinik
 2. 2.
  - haydar bey kocamın penisi cok ufak tatmin olamıyorum ne yapmalıyım??
  + protes taktır.!!
  - hönkk ??!!
  ... joneca
 3. 3.
  -intihar ettim ama ölmedim *
  10 ay önce bi ççkla çıkıodm 13 yaşındym çok mutluydk yani elele dolaşıodk fln bni hç kıskanmıodu ama gerçekten aşıktık birbirimize. olgun biçocuktu.sonra bi gün bi çocugun yanına gtmiştim kankamın aşık oldugu çocuktu.aralarını yapmak için.sevgilim geldi ve bna bitti dedi .ben de neden die bağırdım.sonra yere oturm buda geldi affettm fln dedi. bn snra intihar ettm.

  alternatif cevap;

  Bir an önce yeniden intihar etmeni istiyorum! *
  3 -4 ... ilgicekicinik
 4. 4.
  ben 22yaşındayım ve bemin sorunum; çok mastrbasyon yapıyorum, ilerde bana bir zararı olur mu? günde 8-9 kere falan yardımcı olursanız sevinirim.

  rumuz: yaralı koç

  -evladım sen şeker fabrikası falan mı yuttun 8-9 amk çüşşşşş ben kendimden utandım şimdi yaralı koç kardeşim tabiki zararı olur, yalama yaparsın evlendiğinde ilişkiye giremez elinle idare edersiz şimdi koçluk yapama ve mastrbasyonu azalt tamam mı yavrucum.
  ... omurs
 5. 5.
  Okurun biri Haydar Dümen'e sorar;

  O.-- Sevgilim ile ilişkiye girdik ve ağzıma boşaldı. Hamile kalmış olabilir miyim?
  H.-- Vajinandan yemek yiyebiliyorsan ağzından da hamile kalabilirsin.
  4 ... ortorigo
 6. 6.
  yüzük vajinamda kaldı?

  Haydar Hocam yardım edin. 29 yaşında evli kadınım, önceki gün evde tek başıma mastürbasyon yaptım. Sonra fark ettim yüzüğüm parmağımda değil. Akşam sancı başladı. Eşim ilişki istiyor, ben kaçıyorum. Şimdi ne yapacağım?

  - sıcak bişey ile masaj yap??
  ... ilgicekicinik
 7. 7.
  Evlilik yoldönümüm için zarımı diktireceğim?

  28 yaşındayım, evliyim. Geçen yıl evlilik yıldönünümüzde kızlık zarımı diktirmiştim. Eşimin çok hoşuna gitmişti. Bu yıl yine istiyor. Bunun bir zararı var mı? En fazla kaç kez yaptırabiliriz?

  -.....
  ... ilgicekicinik
 8. 8.
  sevgilim ağzıma boşaldı hamile kalırmıyım çocuğum olurmu?

  - en az üç tane
  1 -1 ... player