1. ?.
  prof. dr. tahir turan'nın açıklaması. nedense bana birilerini çağrıştıran bu haberi copileyip pastelemekten de hiç utanmadım. buyrun;

  denizli gazeteciler cemiyeti'ndeki basın toplantısında konuşan prof. dr. tahir turan türkiye'de erkeklere yönelik böyle geniş kapsamlı bir bilinçlendirme ve tarama çalışmasının ilk kez yapıldığını söyledi.

  dünya liderlerinin büyük bölümünün 50 yaş üstünde olduğuna dikkat çeken prof. dr. turan, "tüm erkekler gibi söylediğimiz konular liderler için de geçerli. cinsel sorunları olan erkekler buna liderler de dahil sinirli ve asabi oluyor. çevresini çok kırıyor. bu kişiler iktidar olduğunda dünyada terör estirebiliyor. 10- 15 senede oluşan bu metabolik bozukluk 3- 5 aylık tedaviyle giderilebilir. bu nedenle herkes çekinmeden tedavi olmalı" diye konuştu.

  cnntürk
  1 ... guzunamca
 2. ?.
  (bkz: sen bana birini android)
  2 -1 ... elma kurdu
 3. ?.
  kısıtlı bir açıklamadır zira cinsel sorunları olan olan hemen her dünyalı asabidir.
  1 ... bedevix
 4. ?.
  Cinsel hayatını anlamlandıramayan erkeklerin hazin sonudur.Şimdi şöyle bir ironi oluştu sayın seyirciler : bakınız bu ' putin ' bu da estirdikleri...bu adam şimdi nasıl iktidarsız olur ahali. Yada Ahmedinejad ı söyleyim gayrı. Bu adamcağız da gencecik daha... Tüm asabiyeti geçmişle ilgilendir yanlış olur sevgili dinleyiciler. Asabiyet kişinin genleriyle alakalıdır.
  ... niddhog
 5. ?.
  (bkz: benim icin seks bitmistir) *
  3 -2 ... seri arti oy veren insan
 6. ?.
  (bkz: adolf hitler)
  ... nickimi soyle
 7. ?.
  recep tayyip erdoğan'ın "ananı da al git" sözünün ne kaynaklı olduğunu açıklanmıştır isviçreli bilimadamlarının yaptığı bu araştırma sayesinde. saolsun, varolsunlar. kırk yılda bir işi yaradılar.
  2 ... spor tutkunu disi
 8. 1.
  -sayın per..per..perran hanım. benden yaşlısın ama bakıyorum sesin çok yüksek çıkıyor ve ben biliyorum ki bu, cinsel problemleri olan liderlerin asabi olması başlığına entry olarak yazılabilir.
  -?...?
  ... colchicum
 9. 2.
  bu teze göre rahmetli bülent ecevit'in düzenli ve sorunsuz bir seks hayatı vardı.
  2 ... umberto da silva junior
 10. 3.
  bel altına vurmanın da bu kadarı!

  pes!
  -1 ... osiris