bugün

sözlük yazarlarının hangi konularla uğraştığı konusunda fikir veren olaydır. muhabbetin IQ seviyesini düşürmektedir.
o zaman bu çağrıya kulak verelim...

(bkz: abazanlara alternatif delik önerileri)
türk gencinin, türk halkının cinsellik konusunda bilgisiz olmasından ve onu tam yaşamamasından kaynaklanan doğru tespit.
ulu sözlüğün gitgide kalitesinin düşmesine sebep olan şeydir.

(bkz: aha şuraya yazıyorum)
sözlükte en çok cinsel içerikli başlıklar bulunmasından dolayı ortaya çıkan durumdur.
(bkz: bu başlık cinsellik içerimiyor mu)
evet insanların sexse ne kadar düşkün olduğunu gösteren tablodur.mantıklı gerçekten önemli konulara beş on tane entry zor girerken içinde sex kelimesi görüldüğü an binlerce entry giriliyor ne üzücü...
-bundan sonra sex yok mu yani?
+ben sana sex yapma demiyorum sex yazma diyorum...
-ne yazacaadıkh yha?
+seks
-Hayat boş seks yap coş.Özetlemek gerekirse.
sürekli erkeklerin açtığı seksli başlıkların içeriğini bile okuma gereği duymamak.
gerçi şimdi kızlar da türedi bu başlıkları açan.
evet seks hayatın bir gerçeği ama yarakla yatıp yarakla kalkmanın da bi anlamı yok.
hayatında sikinden başka hiç mi tasan yok.
hayır zaten normal bir başlık girse başlığı kimse siklemiyor. en fazla 4-5 entry.
ama seksli bir başlık öylemi.
768 sayfa yardırın altına.
görende sürekli seks yapıyor sanır her boka bi yorumu var amk.
buda böyle bi entryimdi.
"sen çay koydun da biz gelmedik mi yiğidim" sorunsalını akla getirir.
(bkz: #16651017)
alın size sex içerikli başlık.
türk insanı adaya düşse yanına lig tv .yemek yapacak aşçı birde geyşa alır. cinsellik bizim mayamızda var yapacak birşey yok yani.
sözlükteki abazaların oluşturduğu yüzdelik dilim hakkında daha fazla fikir sahibi olmamızı sağlayan durum. sanırsın hepsinin karı kızdan başı dönüyor. ilahi siz.
abazanlığımızın göstergesidir bu kadar bariz.
komedyenlerin yaptıkları seks içerikli esprilere çok gülünmesi ile aynı şeydir.

gülüyoruz ağlanacak halimize deme de çatla.
cinsellik içeren seylerin her zaman daha çok prim yapmasiyla alakalidir.
ölmeden sevişelim o zaman.
ilk cinsel ilişkisini umumiyetle umumhanede yaşamış erkeklere sahip bir toplumun seks konusunda kadınıyla erkeğiyle yoğun bir açlık hissiyatı tabidir.e haliyle bu da sözlüklerine yansır o toplumun.
seks içerikli başka şeylere de girilme arzusunun klavye çapında tezahürüdür...
insanı freudun bastırılmış cinsellik düşüncesine katılmaya iten istatistik.
(bkz: biz bunları konuşmuştuk)
uludağ sözlük abazanlığının kaderidir.
Sözlüğün amacı dışında kullanıldığı, forum havasının yaratıldığını göstermektedir.
seks içerikli malzemelerin, her alanda kolaylıkla alıcı bulmasındandır.