bugün

Hormonlarımız bizim duygularımızı yönetir. Hiç düşündünüz mü, niye bazı insanlar çok pısırık, bazıları atılgan, bazıları deli dolu olur diye! Cinsel istek de öyle, Total testosteron düşüklüğü isteksizliğe sebep olur.

Vücut yağ oranın yüksekse, sedanter besleniyorsan, aşırı miktarda alkol ve sigara tüketiyorsan, stresli bir işin var ve uyku düzenin yoksa testosteron düşer.
sanırım bu aralar bana bu oluyor. nedendir bilen var mı acaba.
keşke bende de olsa, y o r u l d u m...
varlığın amacından uzaklaşma durumu.
Yeterli yumurta tüketmediğini düşündüğüm birey.
Vurdurmak için bahanedir.
çok var hatta herzaman.
Bir gram ilgimi çekmiyor.
yabancılaşma oldu iyice herkes depresif.
Hele burda görseniz kabak tadı veriyor.
ballı zencefil.
çıkarmadan 3.
bunun neresi kötü. * bence süperdir, cinsel isteğin sıfırdır kendini kadınların seks kölesi yapmazsın.
anti depresanlar ve moral bozukluğunun sebep olduğu durum.
bunun çözümü degra. çeyrek içsen bile 4 gün etkili. yarım içersen en az 15 posta garanti.
enflasyonlu şap yedirttikleri için yurdum ülkesinin tüm koç yiğitleri bir süredir nadasa çekili.
depresyon belirtisi de olabilir, dikkat.
günde 4 bardak kahve 1 paket sigara ve maddi kaygılar sonucu kaçınılmaz son.yaş 32 ye gidiyor bekarlık hat safhada.
Yoğun iş temposu, depresyon, sevilen birinin vefatı, hayatı etkileyecek üzücü bir olay, hastalık vb. gibi sebepler sonucu ortaya çıkabilen rahatsızlık.
her insan, her zaman, her şeyi istemez.
cinsel isteksizlikten ziyade cinsel isteği harekete geçirecek kadının olmaması durumudur kanaatimce.
allah aşkına beni bulsun, yaklaşık bir 6 aylığına yaşamak istiyorum bunu.

zira bu amina kodumun durumunu yaşadığım anlar sadece bosaldiktan sonraki 30 saniyeyle sınırlı.

31.saniye yeniden başlıyor amk, bence 31 in adının 31 olmasının sebebi de bu
Türkiye'nin komple yaşaması gereken durum.
görsel
tam tersi vardır ki kanun, yasa teklifi yaptırır. görülmüştür.
Büyük oranda ruhsal sıkıntıların bünyede yarattığı etkilerden bir tanesidir. Doğal bir Hastalıktır nihayetinde. Tedavisi mevcuttur. Cinselliğin aşırısı da, azı da zarar her şeyde olduğu gibi. Dengeyi muhafaza edebilmek önemli. Lâkin kafamın takıldığı bir husus var. Bizim sözlükte bu mevzunun pek rağbet görmemesi enteresan(!)
Yaşamadığım durum yaşım 25.
kendimi istekli bilirdim ama bu isteksizliğin içinde debeleniyorum bir süredir. anorgazmi ile birlikte kombo olmuşlar ve beni hayattan soğutuyorlar. bazen kendi kendime engeller yaratıyormuşum gibi geliyor, psikolojik sanırım.
her insan, her zaman, her şeyi istemez.
güncel Önemli Başlıklar