1. 1.
  o istek bastırılmaz ancak yön değiştirilebilinir. sokakta geçen mini etekli hatuna saldırmak gelir içinden tövbe dersin, tv'yi açarsın, belgesel kanallarını açarsın, ne güzel ormanlar, afrika derken yerli dansı ile coşmuş kabileler gelir ekrana, anadan üryan siyahi kadınlar, tövbe tövbe dersin kapatırsın olmuyor anasını satayım. en iyisi internette gazete falan okuyayaım dersin, ulan ne oldu bugün evde de kimse yok. şeytan sana çeşitli site isimlerini söyler durur. oğlum kendine gel dersin, mutfağa gidersin, raflardan muz, çikolata, fındık kreması...acıkmışsın hepsinde bir tadarsın bak tam unuttum dersin ne oluyor ya daha kötü şeyler olur, artık önü alınamaz bir felaket yola çıkmıştır, artık mutfak dolabın altında yan yana duran iki kavun farklı şeyler çağrıştırır uff uleyinnn yeter banyoya koşarsın hacı şakiri alırsın bu adamın adına yazık vala adam sabuna da bu ismi koyar mı ya, git makarnaya ver, pirince ver bu güzel ismi.
  özet: gidin evlenin, bunun başka yolu yordamı yok.
  8 -5 ... serganii
 2. 2.
  fatih altaylı'yı hayal etmek.
  10 ... ogretmen est
 3. 3.
  (bkz: elizabeth)
  ... ibrahim kaypakkaya
 4. 4.
  (bkz: sevişmek)
  -1 ... titanick
 5. 5.
  bugünlerde fazlasıyla popüler olan dedelerin videosunu izlemek. * *
  1 ... kulliyen zarar
 6. 6.
  (bkz: oruç tutmak)
  1 -1 ... kiss to my
 7. 7.
  süt ürünlerini az tüketmek ve peynir yememek de bu yollardan biridir. özellikle peynire dikkat edilmesi lazım zira çok tüketenin burnu 31 den kurtulmuyor.
  diğer bir bastırma metodumuz ise kalk kendine bir iş bul evladım metodudur. kendini stand by konumuna almış bir beyin illaki sex i düşünecek ve 31 e meylettirecektir.
  ayrıca arayışlarım sonucunda kendimde bir metod geliştirmiş bulunmaktayım. 20 adet şınav.
  bunların dışında bilinen başka bir metod ise pek önerilmese de penis üzerine buzlu suyu dökmek. en radikal çözümlerden birisidir bu.
  2 ... beynimdenzorumvar
 8. 8.
  kızgın yağı cinsel organa dökmek. hadımda olabilir.
  4 -1 ... na musait
 9. 9.
  cinselliğin birazda psikolojik olduğunu düşünüyorum. farklı şeylere odaklanmak, cinsel isteği bastırır sanırım.
  1 ... mhmtnsyz
 10. 10.
  enerjiyi tamamen tüketme noktasına getirecek sportif faaliyetlere yönenilebilir . çıkın dışarı normal saha büyüklüğünde bir maç yapın sonra bitik bir hale gelirsiniz .
  ... chewezingeer