bugün

(bkz: başkasının altında inlemiş kadınla evlenmek)
Kadını a.mı için seven adam bu durumda kadından soğur.

Ama özellikle deneyimsiz erkek diye belirttiğin için tam olarak kendimi mevzu erkeğin yerine koyamıyorum. Dolayısıyla objektif değilim.
(bkz: aşık olmanın planlanması)
(bkz: sen girmediysen karşı tarafın suçu ne)
insanların alnında cinsel ilişkiye girmiş diye yazmadığına göre aşık olabilirim evet.

Ama kullanılmış erkek sevmiyom ben. Öğrenince soğuyabilirim. Yoldan geçen bi kız ben bununla cima ettiydim şimdi kiminle birlikte te allah bakışları atar falan hiç uğraşamam.

Düşman nikahina puh kış kış.
Bazı oyuncular canlandırdıkları karaktere girebilmek için, karakterin yaşam tarzına uygun bir şekilde bir süre yaşıyorlar.

Oyunculuk için tecrübe gerekiyor. Aşk konusunda da aynı tecrübe gerekli. Sevgilisi olmuş ve cinselliği hiç yaşamayan birine göre daha iyi bilen biri aynı role giren oyuncu gibi daha başarılı olur.
Karşınızkadi kişinin bakirliği kadar kafasına duygularına önem verseniz keşke sonra ilki olup aldatılmazsınız ya da ne bileyim başınız ağrımaz.
Aşk öyle cinsel organlara bakmıyor. Aşık olduğun duygularına, özelliklerine, seni ona çeken bir bağa bakıyor. Sevişmekte javası.
görsel
Genel olarak aşık olmak saçmayken, birde kullanılmış birine aşık olmak çok saçma.
Bi getir bakalım.
Olmadı ustasına yollarız.
güncel Önemli Başlıklar