bugün

imkansız olmasıyla birlikte can sıkan bir durumdur. özet geçiyorum. dün gece kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. kız soyundu işte ben pantolon üstünden sürttürerek boşaldım falan. pantolon ıslandı boşalınca. buraya kadar bir sıkıntı yok lakin kız midem bulanıyor diye mesaj attı birkaç hafta sonra. hamileyim diyor. beraber de test yaptık evet pozitif. kız hamile. aileler falan araya girdi ve söz-nişan tarzında hiç de hazetmediğim olaylar oldu. canımı sıkan durum ise şunlar:
-kızı sevmiyorum
- kızla daha önce iki yakın arkadaşım beraber olmuş.
- kız sözümü dinlemeyen ve oldukça rahat giyinen ve kendisi de rahat olan bir kız.
- kızın ismi şükufe.

bu durumda olan bir erkeğin ne yapması grekir?
40 larin eski bir sözüdür. Ceketimi atsam hamile kaliyor
tarihte örnekleri vardır.

(bkz: meryem ana)

edit: valla ben tanrı'nın yalancısıyım.
Evlen ve mahalle eşrafının, bilimum esnafın, eve misafir gelen arkadaşlarının çocuklarına babalık yap. Sevaptir.
Test yaptır sana ait olup olmadığını öğren aq bunuda mı ben söyleyeyim.
kızın babasıyla yatarsan bu iş çözülür.
anlayamadığım bir şey var ki dün ilişkiye girdik demişsin, bu kız ne ara hamile kaldı, söz nişan ne ara yapıldı kardeş?

tnm:sürtünme yoluyla hamile kalma durumu.
aklıma bir ata sözünü getiren başlık (bkz: dün yediğin hurmalar bugün götünü tırmalar)
Rahmetli Kemal sunal'ın isyandır ;

" karının üzerine ceketimizi assak hamile kalıyor "
başkasındandır.
(bkz: üstüne ceket atsak hamile kalacaksın)
Eric Cartmanın annesinde de vardı aynı durum. Kadın kendi kendini döllüyodu. Ama tabi tam bir orospuydu orası ayrı.
Imkansiz olan durumdur merak ediyorum inana varmi acaba...