bugün

Bireyler arasında gerçekten aşk, sevgi, saygı varsa ve iki yarımdan bir tam edebiliyorlarsa bu ilişki gayet yürür. Ancak çoğu insanın ilişkiyi ya da evliliği direkt cinsellikle bağdaştırması beni deli ediyor. bu kafada olan hemcinslerim, niye kadın bulacam diye kendinizi kasıyosunuz. ilişki sizin için cinsellik demekse alın bi şişme bebek evlenin bunu da mı ben söyleyeyim.
yarak yürür amk! zorla küfür ettiriyorsunuz adama. libidonun en yüksek olduğu yaşta olacaksın, aynı yatakta yatacaksın, cinsellik olmayacak! olur mu lan öyle şey!
Cinsel ilişkiye girmelerine rağmen yürümezse erkek kızdan sıkılıp başka bir kız ararsa veya ciddi bir ilişki ararsa o kız s.kildigi ile kalır net.

Bahsi geçen kız da bir sonraki her ilişkisinde ilişkiyi yurutebilmek için erkeği elinde tutabilmek için seks malzemesi olacaktır.

Cinsel ilişkiye girmelerine rağmen yürütemeyen çok çift var.
90 yasinda degilseniz yurumez.
- insanlar neden birbirlerinden hoşlanırlar? içgüdüsel olarak sağlıklı bir şekilde neslini devam ettirme ihtiyacı duyarlar.
- nesil nasıl devam ettirilir? cinsel ilişkiye girerek.
- cinsel ilişkiye girmek istemediğin, pastanede çay içmekten keyif aldığın insana ne denir? arkadaş, dost..

sırf yalnız hissetmemek için çekim hissetmediğiniz insanlarla "sevgili" statüsüne geliyorsanız kendinizi kandırıyorsunuz demektir.
Sağlık problemi nedeniyle Ameliyat olup ilişkiye giremiyorsa bırakacak mısın hiç mi hatırı yok geçen iyi günlerin?
Sikerler öyle ilişkiyi.
Daha sirf bu yuzden 10 aylik iliskisini bitiren birini taniyorum. Cok rezil cok les bir durum ama yurutmek istemiyor iste erkeklerin cogu. Islerine gelmiyor acikcasi. Ama bir tarafimda yurur yurutenler vardir eminim diyor. Bilemiyorum.
Yurumez.
Yürür. Ama bunun olması için fikri zikri yarak kürek işler olmayan insanlar lazım. Yani sözlüktekilerin birçoğu için imkansızdır.
Aklınız fikriniz sekste olduğu için yürümez dersiniz. Yürür abisi, çokta güzel yürür. Hele birbirine aşıksa bu iki kişi, cinsel bi soruna da saygı gösterir tamam der, istemeyişine de anlayış gösterir tamam der, ben seni bedenin için değil kalbin için seviyorum elbet bi gün olur der kapatır konuyu, ilişki yürür. Siz boş insanlarla sırf zevkine ilişkiler kurduğunuz için, yürümez sizde haklısınız.
Bir sete takılıyor bir raddeden sonra. Acaba o set ne?
iki taraftan biri ki bu genel de dişi taraf olur istemezse eğer ve erkek tarafı çok zorlarsa zaten ilişki yürümez ve çöker, arada sırada öpüşmek bu ve cinsel konuların çok üstüne düşüp, abartmak, karşı tarafı darlamak ilişkinin sonunu getirebilir.
El ele gezin, kolkola takılın, film izleyin, yeni gruplar keşfedin, müzik dinleyip çoşun mümkünse beraber headbang yapın sikiş sokuşu çok düşünmeyin, seks olmadan da ilişki yürür, hatta koşar.
Belirli bir yaşı geçtikten sonra zinhar yürümez.
Şimdi biyolojik olarak her canlı türünün devamı için yaşar. Her buluşmada erkeğin erekte olup sapık gibi yanınızda gezmesini istemiyorsanız vereceksiniz kızlar (bkz: sprite acımasız gerçekler)
Şuraya yazanları okuyan da sanır ki herkes birbiri ile yatıyor.

Efendim, cinsel iliskiye girmeden de bir iliski yürütülebilir. Fakat ilişkiden kastınızın NE oldugu da önemlidir. Düz sevgililik/arkadaşlık gibi bir durum söz konusu ise cinsellik sadece heyecandan ibarettir. Yaparsınız, yapmazsınız sorun olmaz. iki türlü de o iliski yürür.

Ha ki, Evlilik müessesesi söz konusu ise cinsellik esas direklerden biridir. O olmadan iliski yarım kalır. Bakınız, hastalık gibi durumlar hariç tutulmaktadır. Zaten ikiliden birisi zor durumdaysa o noktada cima eylemeye çalışmak salt saçmalıktan ibarettir.

(bkz: Cinsel açlığın afrikasıdır Türkiye)
Yemeyin birbirinizi. Ekmek falan tüketin.
Yürümeye yürürde birşeyler eksik kalır muhakkak. Cinsellik de sonuçta insanın fıtratında var.
Bu soruyu soruyorsanız yürümez.
evlilik öncesi olmaması gerektiği için yürür. evlilik sonrasıysa kadın veya erkek olsun istisnai durumlar hariç uzun süre yürümez. bu sözlüktekiler ya o durumları bilmiyorlar düşünmeleri bayağı az, bu yüzdense onları geçici terke davet ediyorum kitap okusunlar, haber okusunlar, araştırma yazıları okusunlar, insan gözlemi yapsınlar vb. veya bilip de yapmam yapamam diyorlarsa evliliğin diğer adının hayat arkadaşı edinmek, onunla iyi kötü gün fark etmeden beraber yaşayabilmeye çalışmak ve olur da çocuk olursa onun babasının belli olması için evlilik denen bir durumun olduğunun farkına varmadan evlenmezler inşaallah gerekirse ömür boyu bekar kalsınlar veya boşansınlar eğer eşlerini istisnai durumlarda aldatacaklarsa ve sevmeyeceklerse.
Not; istisnai durumlar neler olabilir diye aklına takılacaklara bu durumları düşünmelerini tavsiye ederim. istisnai durumlar (aklıma gelenler): bayanların özel aylık durumları, yaklaşık her ay bir hafta; çocuk doğurmak, öncesindeki doktorun tavsiyesine göre birkaç hafta-ay veya risk varsa bütün hamilelik boyunca da olabilir sonrasındaysa ilk 6-7 hafta neredeyse; ameliyatlar -herkes için geçerli olabilir-, ne kadar süre sonra tam hareket edebileceğine göre değişir bunu da genellikle şu kadar ay yüzmeyiniz ifadesiyle denktir burun ameliyatında 5 ay civarı omurga-bel bölgesi ameliyatında 9 ay civarı vb.
okursam siksinler. karakterlere bağlı olarak yürür.
Durumumuz da vardı ama yine de okumadık kardeş.
Yürümedi.
Yürümez. Yürüyor diyen yalan söylüyordur.

Bir soru.
Bir sure yurur. Sonrasinda yurumez. Taraflar baska yonlere yurumeye baslar.
Olene kadar yurur diyenler de ev arkadasina doner. Evt.
Onun fikirlerini düşüncelerini sevmelisin
Dokunulan ten yaşlanır, ama fikirler ebedidir.