bugün

izzetli bir erkektir, saygı duyulması gerekir.
kendisine cinsel ilişki teklif eden kişi kadın ise (yani eşcinsel ilişki teklif edilmediyse kendisine), ibnedir. evet evet, öyledir.
en asil duyguların insanıdır. kısacası ''şeyimin de bi onuru var'' görüşünü benimsemiş erkek tipidir.
oruçludur. yoksa oruçlu olmasa takar anında acımadan. türkiye böyle bir memleket bence. oruçlu süper sevap işleyenlerin memleketi burası. iftara yetişeceğim diye öküz gibi araba kullanıp, birisine çarpanların ve sevap kazananların memleketi.
aysel gürel ayarında bir kadından teklif almış erkektir.
iradesi güçlü, "nerede varsa söyleyin tapalım" denilesi erkek.
cinsel ilişkiyi salt bedene girmek olarak tanımlayanlar tarafından ibne olarak adlandırılan kişidir... önemli olan ruhla yatmaktır gençler... *
eski sevgilinin eski olmadigi fakat kafasi guzel oldugu zamanda sundugu teklifi degerlendirme asamasina alip* kisa bir sure sonra reddeden erkektir. *
evlidir ya da sevgilisi vardır.
new school evLiyadır.. bu dönemde "idare edemem anne" diye haykıran gençLeri görünce bu oLay alamet-i harikadır..
en asil duyguların insanıdır. (Hz. Yusuf gibi)
o günkü ihtiyacını temin etmiş, gözü doymuş erkektir.
fizyolojik olarak bakılırsa o an için erekte olmamış erkektir. budur daha fazla manası yoktur aynen yeri geldiğinde bi cinsel ilişkinin sadece "anlık bi dürtü bi fizyolojik ihtiyaç" olması gibi..
yazılanlara bakılırsa o teklifi diğer yazar arkadaşlara yönlendirmesi rica olunan erkektir. yakışıklıdır ya da çok parası vardır. yanında kondom yoktur. kız da oğlandan hamile kalıp oğlana yamanmak istiyordur. ve tanrı hayırı yarattı...

(bkz: çok pis hikaye yazarım)
zor bulunan erkektir.
karşılaşıldığı anda dine imana gelmek gerekli olan erkektir. kıyamet belirtileri arasında gösterilebilir.
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
erkeklik organını bir trafik kazasında kaybetmiş erkektir...
sofu erkektir.
(bkz: bakir)
başı ağrıyan erkektir.*
(bkz: kaldıramadım)
erkegin erkege iliskisini reddeden izzet li, normal bir kadini reddeden altinmese'dir. odundur odun.
tekliften birkaç dakika önce mastürbasyon yapmış olan erkektir, şu an canı istememektedir, teklifin kabulu için bir süre dinlenmesi gerekecektir.
duy da inanma erkekleridir, külliyen yalan.
Allah katında değeri yüksek erkektir. Çok zor bir işi başaran erkektir.