1. 1.
    abazan turnusolüdür.
    2 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  2. 2.
    bir ara sözlükte ciddi ciddi kız sanılıyordum. o kadar yavşayan oldu ki, doğu görevini yapan öğretmenden liseliye, hatta bir ara baya gündeme gelmiş sonradan siliktir olup gitmiş bir yazarı 2 3 hafta boyunca işletmiştim.
    4 -1 ... katmir
  3. 3.
    yukarıdaki yazar arkadaşımızın belirttiği gibi mesaj gelmesi için cinsel içerikli başlıklar da kadın olduğunuzu belirten bir imareye gerek yoktur, normal bir başlıkta dahi mesaj kutunuz dolup taşabilir.
    ve bu amiplerin emin olmak gibi bir derdi yoktur, çok az bir işaret görseler bodoslama dalarlar, hatta öyle ki bu türlerden gelen mesajlardan sonra kaç yıllık erkekliğinden şüphe eden nice babayiğitler vardır!
    3 -1 ... kim bu doctor
  4. 4.
    olması gereken bu değil mi zaten?

etki-tepki.
    1 ... passive passion
  5. 5.
    Biraz entrylerini okudum da her iki entryde bir mutlaka seks hakkında bir şeyler söylemişsin. O kadar mesaj alacağını adın gibi biliyorsun ve sahte bir sitem gösteriyorsun. Her neyse git egonu tatmin etmeye devam et gelen mesajlarla.
    5 -1 ... yeralti sakini
  6. 6.
    rahat rahat cinsellik konuştuğunuz için sanki onlarla sevişmeyi zaten kabul etmişsiniz gibi düşünen abazan sözlük erkekleri tarafından gelen mesajlardır.
    15 -8 ... sneeuwwit
  7. 7.
    rahat rahat cinsellik konuştuğunuz için sanki onlarla sevişmeye razıymış gibi düşünen (bkz: abazan sözlük kızları) tarafından gelen mesajlardır.
    1 -2 ... saat2detaksimde
  8. 8.
    erkek iseniz sapık olarak itham edileceğiniz, kadın iseniz cinsel faaliyetlere davet edileceğiniz mesajlardır.

komik. cinsel açlığın pozitif ayrımcılığa etkisi... ne tarafından tutarsanız pisletir.
    5 -1 ... lord marcus amoralist primses
  9. 9.
    hoşlanmıyorum böyle mesajlardan. "bu şekilde konuşmak istemiyorum" demem ama üslubum ile tarafımı belli ederim. abazan sözlük erkekleri yazmış bir tane kezban. bu kadar adam neden burada abazanlık yapsın kadınlardan fırsat bulmuyorsa? demek ki sözlük kızlarımız da gayet abazan. zilliler ben aranızda ne ırıspılar biliyorum. hahaiahahah. 10 tane kızı kendine aşık edip sanal seks yapan adamlar var. hsdfgbv. ne kadar abazan erkeğimiz varsa, o kadar abazan kadınımız var. ki zaten cinsel içerikli bir şeyler yazarsan, mesaj gelecektir. istemiyorsan konuşmayı şekillendirip yollarsın.
    3 -5 ... yikanmak istemeyen cocuk
  10. 10.
    Hele içinde link de varsa korkutan mesajdır. Bakma annem bakma evladım.
    2 ... lazymegan