1. 1.
  Kadınsanız yahut kadın olduğunuz düşünülüyorsa sözlük erkeğinden ışık hızı ile gelen mesajdır.

  cinsel içerikli bir başlığa yaptığımız en ufak yorumda gelen kutumuzu bombalamanıza gerek yok arkadaşlar.
  Seks kelimesini cümle içinde geçiren bir kız gördüğünüzde bile heyecandan titremeye başlıyorsunuz ya hayretle izliyorum.

  şahsen ben -diğer sözlük kadınlarının da benimle hemfikir olduğunu düşünüyorum- girdiğim entryler ile size zarf atıp sonrasında yılışık ve yavşak mesajlarınızı beklemiyorum.
  en sevdiğim cinsel pozisyon başlığına yazdıktan sonra herhangi bir sözlük erkeğinin de en sevdiği pozisyonu merak etmiyorum mesela.oral seks başlığına yazarken herhangi bir sözlük erkeğini düşlemiyorum ya da.

  Üç maymunu oynamayıp,yaşamın gerçekleri ile ilgili yazdık çizdik diye size böyle rahatça taciz etme hakkı doğmuyor, itliğin lüzumu yok.
  13 -7 ... icimdeolenbirivar
 2. 2.
  abazan turnusolüdür.
  2 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
 3. 3.
  bir ara sözlükte ciddi ciddi kız sanılıyordum. o kadar yavşayan oldu ki, doğu görevini yapan öğretmenden liseliye, hatta bir ara baya gündeme gelmiş sonradan siliktir olup gitmiş bir yazarı 2 3 hafta boyunca işletmiştim.
  3 -1 ... katmir
 4. 4.
  yukarıdaki yazar arkadaşımızın belirttiği gibi mesaj gelmesi için cinsel içerikli başlıklar da kadın olduğunuzu belirten bir imareye gerek yoktur, normal bir başlıkta dahi mesaj kutunuz dolup taşabilir.
  ve bu amiplerin emin olmak gibi bir derdi yoktur, çok az bir işaret görseler bodoslama dalarlar, hatta öyle ki bu türlerden gelen mesajlardan sonra kaç yıllık erkekliğinden şüphe eden nice babayiğitler vardır!
  1 -1 ... kim bu doctor
 5. 5.
  olması gereken bu değil mi zaten?

  etki-tepki.
  1 ... passive passion
 6. 6.
  Biraz entrylerini okudum da her iki entryde bir mutlaka seks hakkında bir şeyler söylemişsin. O kadar mesaj alacağını adın gibi biliyorsun ve sahte bir sitem gösteriyorsun. Her neyse git egonu tatmin etmeye devam et gelen mesajlarla.
  5 -1 ... gayri intihari adam
 7. 7.
  O mesaj olmasa sözlükte 1 tane kadın kalır mı? Yani bu minvalden kalir mı? Kendinizle bu kadar da ütopik çelişmeyin lan gülünç oluyorsunuz.

  Geç cinselliği ojeli parmak görse kuduracak amsalak meriçlerin ilgisiyle ıslanmasanız, her entry de bir vajinam var çığırtkanlığı yapıp sözlük kızının bilmem neresi başlıklarında, bakın ben bir kızım ona göre diye ilgi orospuluğu peşinde niye olasınız?

  sizin kadın olmanızın okuyucularla ne alakası var, neyin girip ne çıktığının, nasıl seks yaptığınızın ya da atılan onca aptal fotoğrafınızın bu sözlükle ne alakası var? Sizin ters psikolojinizi seveyim ben.. ego masturbasyonu değil de biraz vajinal orgazm olmaya bakın rahatlarsınız.
  1 ... mdhouse
 8. 8.
  adamlar sözlükte dişi sineğe halleniyor cinsel içerikli entry giren bayan yazarımı es geçecek. rahatsız oluyorsanız ne yapacaksınız ben size söyleyeyim. malınızı kollayıp hırsızın başını belaya sokmayacaksınız.
  ... idrak yollari enfeksiyonu