1. ?.
    yakınırız çünkü burda -18 yazarlar var, biri de benim. ve buram buram cinsellik kokan bir yerde bulunmak istemiyorum. son frame'e bir bakıyoruz, verengüle nasıl çaktım, yok japonun titreyen am dudakları falan filan. bizdeki de mide abi ya..
    7 -2 ... hatshepsut
  2. ?.
    (bkz: genc ibneler rahatsız)
    4 -4 ... gatsui
  3. ?.
    belki de aseksüel yazarlardır.
    2 -1 ... ehliistirahat
  4. ?.
    aslında doğru dürüst cinsel içerikli başlık açmayı bilmeyen ergen yazarlardan yakınan yazarlardır.
    2 -1 ... karin
  5. ?.
    benimdir o yazarlardan biriside . başlıkların tamamından değil rahatsızlığım . sadece sola baktığımda vajina , kuku , pipi , onun vajinasının sıcak akıntısı bilmem ne kayda değer bir şey görememekten şikayetçiyim . diyebilirsinki sen aç başlık biz yazalım o konuda haklısınız açmıyorum başlık belkide o kadar yaratıcı değilimdir . belkide açtığım bir kaç başlık 10 saniye içinde memelerin vajinaların içinde kaybolduğundandır .
    5 ... wreker
  6. ?.
    (bkz: aa bu benim lan) *
    1 ... ctrl c
  7. 16777215.
    kendimde eglence olarak bu baskliklara bir seyler yazsamda konular konusunda kisirlik yaratmaktadir.
    ... arbeitmachtfrei
  8. 0.
    evet..! yakınanlar içinde bende varım. bu başlığı atan yazarların , ve entrylerinde herşeyi cinselliğe bağlayıp , yazdıkları 10 kelimenin 9 unu belden aşağı seçenlerin yaşam felsefelerinin sadece seks ve cinsellikten ibaret olduklarını düşünürüm . onların başka konular hakkında konuşacak kapasitesi yok gibi gelir bana.. iyi de , nereye kadar ? başka doygunluk veren şeylerde var oysa ki.. ayrıca o tür insanların kompleksli olmalrı büyük ihtimal ..
    bana kızmasınlar.. başlığı açan açmış ,bende düşüncemi yazdım.. bu sözlükte bayanların da çoğunlukta olduğunu unutmayın lütfen..
    2 -1 ... gandalf62
  9. 1.
    kısmen haklıdırlar.
    sonuçta burası interaktif bir sözlük ve cinsel terim ve eylemlerin de tanımı ve kişilere göre yorumları olmalı.
    ancak maalesef sözlük yazarları asla ayarı tutturamamaktadırlar. lisede falan fen derslerinde üreme anlatılırken, kendisin üreme sonucu doğmadığını düşünen ve ders boyu ehe mehe diye gülen tipler sözlük bünyesinde de vardır.
    normal bir cinsel eylem başlığında hemen olabilecek en basit geyiği çeviriveren bu tipler, erkeklerle ilgili başlıklarda çoşar, kızlar söz konusu olunca anamız bacımız var moduna girer. bir erkeğin 2365262 kadınla yatmasına ne var bunda diyerek, sevgilisi ile birlikte olan kıza, yemediği kalmamış, pis, kaltak, her önüne gelenle yapıyor siz de buna normal diyorsunuz midesizler, diyerek yaklaşır.
    yani özetle, cinsel içerikli başlıklar normaldir ve rahatsız olmak gereksizdir, ancak işi 12-13 yaş muhabbetine döken yazarlar cidden rahatsızlık verebilirler.
    keşke ruhsal bir süzgeç olsa ve sadece gerçekten aşk yaşamış olanlar yazabilse bu başlıklara.
    1 -1 ... regulus
  10. 2.
    kendileri suni döllenmeyle dünyaya gelmişlerdir.
    3 ... charliez