1. 1.
  elbette özgür bir ortam dozlar aşılmadığı sürece yazmak herkonuda yazmak uygun olmakla birlikte. anlamadığım bu kadar başlık açılması biraz abartımı normal dağılımların çok üztünde bir sayı. birde son veriler türkiyenin internet ve erotizm, pornografi alanında başı çaktiğidir, ancak biliyoruz ki cinsellik bunlarla eşdeğer değildir ancak başlık sayısı budurumla paralelik ve benzerlik teşkil ediyor gibi nihat genç in tezinin tezahürü sanki.
  3 ... dr mervan
 2. 2.
  içerikte cinselliğe daha çok önem verilmesinin ruhsal çözümlemesini yapmak için, bunu kullananlara serbest çağrışım yoluyla ulaşmak gerekir -eğer psikoanalizden anladığım şey psikanaliz ise -

  konuya kısacık dokunacak olursam; cinsel içeriğin çok seçilmesinin nedenleri malzeme çokluğu, çocukluktan gelen kelime haznesi, arkasından gelecek eleştirilere daha çok ve çabuk cevap verme imkanı, global olduğu için suçluluk duymamak sayılabilir. tabii ki ben psikanalizi uzaktan okuyan birisi olarak kişisel nanelerden bahsediyorum. bunu bir danışmana, uzmana sormak daha yerindedir.

  ayrıca psik(o?)analizin bireyseli olmaz. birinin psikanaliz tedavisinden bahsetmesi için ya kendisine, ya da muhattabına tedavi uygulaması gerekir.

  what's on a man's mind?
  sigmund freud...
  1 ... raymond
 3. 3.
  (bkz: sozluk bana kari bul lan allahsiz)
  ... enthusiasm