1. 1.
  Kaç tane var lan acaba?!
  ... queen dinleyen adam
 2. 2.
  evliyse seyretmesine gerek yok.
  ... pitislarin hamcisi
 3. 3.
  Kastedilen erotik film ise izlemem.
  ... ride the lightning
 4. 4.
  die hard trilogy de matrix trilogy de gayet cinsel. cinsel filmden ne kastedildiğini anlamadım... zerre öpüşme sahnesi bile varsa cinsel mi oluyor film?
  ... indigo knight
 5. 5.
  kendimi tatmin etmeyi bıraksam bile izlemekten asla vazgeçemediğimdir. yapan varsada sektöre ayıp eder. sonuçta sen izle diye insanlar neler yapıyor.
  ... taktikyali kasif
 6. 6.
  Evlenince erotik film izlenmez fikrine katılmıyorum. Sanılıyor ki evli insanlar her saniye seks yapıyor. Erkek ve kadın arasında cinsel çekimi belirleyen unsurlar var. Bu unsurlar biraz imkansızlık ile besleniyor. Mesela misafire yapılan börek çörek daha çekici çünkü onları yemek yasak. Aynı börek çörek her gün önünüzde olunca kıymetli olmuyor çünkü ne zaman isterseniz orada. Erkekler için mücadele edip kazanmak evrimsel bir ihtiyaç. Şarkıda olduğu gibi peşinden koşup koşup sonunda o yari ele geçirmek güdüsel bir şey. Kadınlar bunu çözdü ve bu nedenle işleri kolaylaştırmak yerine zorlaştırıyor.

  Ayrıca evli çiftlerin bazıları rutin cinsel ilişkilerini pornografik filmler izleyerek renklendirmek istiyor. Hatta bunu sevgiliyken yapanlar ve oradan ilham alanlar var.
  ... ali candan
 7. 7.
  Dindar erkektir.
  2 ... itoglu yourself
 8. 8.
  Benimdir evet küçükken birkaç defa arkadaşımın kasetlerinden izledim ama diğer türlü açıpta izlemem böyle saçma sapan şeyleri.
  1 ... hellenicperson
 9. 9.
  Haklı beydir.
  1 ... calliopee